niedziela 22-02-15, czytany: 15105 razy, autor: Rain Dog

Agata Trzebuchowska z Idy źle wspomina galę Złotych Globów

Oscary też ją rozczarują?

Agata TrzebuchowskaAgata Trzebuchowska / © KAPiF
Agata Trzebuchowska (23 l.), odtwórczyni tytułowej roli w Idzie nominowanej do Oscara, wywołała sporo kontrowersji, gdy na czerwonym dywanie Złotych Globów pojawiła się w skromnej małej czarnej i balerinach.

Portale modowe utyskiwały, że w ten sposób aktorka zaprzepaściła szansę na promocję świetnych projektów polskich kreatorów (zobacz: Agato Trzebuchowska, kto Cię ubierał na Złotych Globach?.)

Sama aktorka źle wspomina tamtą imprezę.

- Absolutnie nie byłam zachwycona galą rozdania Złotych Globów. To jest rzeczywiście kompletnie inny świat, z innymi wartościami i wydaje mi się, że twórcy kina europejskiego mogą mieć problem z zaadaptowaniem się do tych warunków. To bardzo dziwne doświadczenie i bardzo komercyjne przedsięwzięcie, w którym główną rolę odgrywają wielkie gwiazdy filmowe. I cóż więcej powiedzieć? Ciekawe jest to przeżyć, ale żeby powtarzać to, to może niekoniecznie - powiedziała w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Lifestyle.


Chyba jednak powtórzy - już dziś w nocy czeka nas oscarowa gala. Aktorka zapewne pojawi się w Los Angeles razem z Agatą Kuleszą.

Trzebuchowska nie ukrywa, że swojej przyszłości zawodowej nie wiąże z aktorstwem. Chce pracować w branży, ale gra nie jest jej marzeniem:

- Nie mam żadnych sprecyzowanych planów na przyszłość, na pewno nie wiążę przyszłości z aktorstwem. Może zagram jeszcze w jakimś filmie, a może nie, zobaczymy. Film mnie interesuje i chciałabym w tej branży pracować, ale na pewno w innym charakterze - mówi filmowa Ida.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 lat za każdym ra...
Jula
5 lat za każdym ra...
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
szusz
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida