niedziela 22-02-15, czytany: 15205 razy, autor: Rain Dog

Agata Trzebuchowska z Idy źle wspomina galę Złotych Globów

Oscary też ją rozczarują?

Agata TrzebuchowskaAgata Trzebuchowska / © KAPiF
Agata Trzebuchowska (23 l.), odtwórczyni tytułowej roli w Idzie nominowanej do Oscara, wywołała sporo kontrowersji, gdy na czerwonym dywanie Złotych Globów pojawiła się w skromnej małej czarnej i balerinach.

Portale modowe utyskiwały, że w ten sposób aktorka zaprzepaściła szansę na promocję świetnych projektów polskich kreatorów (zobacz: Agato Trzebuchowska, kto Cię ubierał na Złotych Globach?.)

Sama aktorka źle wspomina tamtą imprezę.

- Absolutnie nie byłam zachwycona galą rozdania Złotych Globów. To jest rzeczywiście kompletnie inny świat, z innymi wartościami i wydaje mi się, że twórcy kina europejskiego mogą mieć problem z zaadaptowaniem się do tych warunków. To bardzo dziwne doświadczenie i bardzo komercyjne przedsięwzięcie, w którym główną rolę odgrywają wielkie gwiazdy filmowe. I cóż więcej powiedzieć? Ciekawe jest to przeżyć, ale żeby powtarzać to, to może niekoniecznie - powiedziała w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Lifestyle.


Chyba jednak powtórzy - już dziś w nocy czeka nas oscarowa gala. Aktorka zapewne pojawi się w Los Angeles razem z Agatą Kuleszą.

Trzebuchowska nie ukrywa, że swojej przyszłości zawodowej nie wiąże z aktorstwem. Chce pracować w branży, ale gra nie jest jej marzeniem:

- Nie mam żadnych sprecyzowanych planów na przyszłość, na pewno nie wiążę przyszłości z aktorstwem. Może zagram jeszcze w jakimś filmie, a może nie, zobaczymy. Film mnie interesuje i chciałabym w tej branży pracować, ale na pewno w innym charakterze - mówi filmowa Ida.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida