czwartek 26-02-15, czytany: 13685 razy, autor: Rain Dog

Giuliana Rancic straci pracę za słowa o dredach Zenday'i?

To nie pierwsza wpadka dziennikarki.

Giuliana RancicGiuliana Rancic / © Fame/Flynet
Przez wiele lat to Joan Rivers uchodziła za najbardziej niepoprawną dziennikarkę komentującą stylizacje i wygląd gwiazd. To ona była gwiazdą Fashion Police i na niej skupiały się ewentualne słowa krytyki, gdy w magazynie padły jakieś niemiłe słowa. Pamiętacie, jak w marcu ubiegłego roku wybuchła burza po tym, jak Rivers wyśmiała ciążową stylizację Elsy Pataky?

- Przepraszam, patrzcie na jej brzuch! - wykrzyknęła Rivers, gdy pokazało się zdjęcie Pataky. - Ona jest olbrzymia! Wiem, dlaczego ona jest tak wielka. Widziałam jej USG! - "żartowała" sobie dziennikarka.


Po śmierci Rivers jej rolę w show przejęła chyba Giuliana Rancic (40 l.). Dziennikarka ma na koncie kilka kontrowersyjnych wypowiedzi, ale ta ostatnia - pod adresem Zenday'i Coleman (18 l.) ściągnęła na nią gromy.

- Wygląda, jakby pachniała olejkiem paczuli... albo może ziołem - wypaliła dziennikarka.


Na odpowiedź nie czekała długo. Oburzona Zendaya skierowała do niej wpis na Twitterze.

- Mówienie, że 19-letnia młoda kobieta z dredami musi pachnieć olejkiem paczuli albo "ziołem" jest nie tylko utrwalaniem szkodliwego stereotypu, jest też szokująco obraźliwe - napisała gwiazda Disneya. - Uczesanie włosów w dredloki na oscarowy czerwony dywan było sposobem przesłania Afroamerykanom pozytywnego przekazu, przypomnienia im, że ludzie różnych ras są tak samo wspaniali. Dla mnie dredy są symbolem siły i piękna, prawie tak samo, jak grzywa u lwa - podsumowała Zendaya.


Z aktorką solidaryzują się inne ciemnoskóre gwiazdy - między innymi Kerry Washington oraz Solange Knowles, siostra Beyonce.

Coraz głośniej mówi się, że zdawkowe przeprosiny, jakie Giuliana zamieściła na Twitterze, nie wystarczą. Podobno ekipa Fashion Police rozważa odsunięcie dziennikarki od pełnionej dotąd funkcji.

- Stacja jest jak najdalsza od propagowania jakichkolwiek rasistowskich komentarzy i postaw - mówi informator. - Rancic rzuciła cień na E!. Może się okazać, że nie będzie tam dla niej miejsca. A na pewno nie w show.


Cóż. Jeśli nawet zostanie, to przed każdą wypowiedzią będzie się teraz gryzła w język.Giuliana Rancic straci pracę za słowa o dredach Zenday'i?

Giuliana Rancic straci pracę za słowa o dredach Zenday'i?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida