niedziela 01-03-15, czytany: 6600 razy, autor: Rain Dog

Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Do zadań specjalnych?

Donatella VersaceDonatella Versace / © Fame/Flynet
Patrzymy na Donatellę Versace (59 l.) i myślimy sobie: "Gwiazda. Kobieta sukcesu. Świat ma u stóp." Tymczasem okazuje się, że ta gwiazda świata mody ma mnóstwo słabości, z którymi zmaga się każdego dnia.

W ostatnim wywiadzie wiceprezydent grupy Versace i główna projektantka włoskiej marki wyznała, że ma problem z niską samooceną. Donatella często wątpi w słuszność podejmowanych kroków.

Od dawna trenuję ukrywanie swoich słabych stron i braku pewności siebie - mówi projektantka. - Pozwalam wyjść na wierzch tym emocjom tylko wtedy, gdy jestem sama. Pod koniec dnia, myślę sobie wtedy "Czy to było wystarczająco dobre? Następnego dnia budzę się i myślę: "o, tak, to było świetne. Ale zazwyczaj, właśnie wieczorem, mam te pół godziny, w czasie których myślę, że wszystko zrobiłam źle.


Versace zdradza też, że nie przepada za towarzystwem. Najlepiej czuje się we własnym mieszkaniu, zamkniętym na cztery spusty.

Nikt nie chce w to wierzyć, ale moje prawdziwe życie zaczyna się, gdy wracam z pracy, pokazu albo after party, zamykam się w apartamencie i nie chcę o niczym słyszeć. Jestem najbardziej antyspołeczną osobą, jaką możecie sobie wyobrazić. Nawet jeśli nie chcecie w to wierzyć - zapewnia gwiazda świata mody.


Na koniec kilka szczegółów dotyczących codziennych zwyczajów Donatelli. Projektantka wstaje ok. 6.30 - 7.00. Ćwiczy - nie dlatego, że lubi, ale po to, by utrzymać ciało w formie. Potem je lekkie śniadanie.

Po śniadaniu przychodzi pora na makijaż i zrobienie fryzury. Versace nie zajmuje się tym sama, ma "drużynę glam", która maluje i czesze gwiazdę.

Nie wyglądam tak, jak teraz, kiedy wstanę. Potrzebuję trochę pomocy - wyznaje szczerze Donatella.


Teraz czekamy na selfie po przebudzeniu. A swoją drogą - prawda, że sympatyczna babka z tej Donatelli?
Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Donatella Versace ma specjalną drużynę glamPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Janet i Donatella
Janet i Donatella
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer i Donatel...
Jennifer i Donatel...
Bee, Mariah i Dona...
Bee, Mariah i Dona...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida