poniedziałek 02-03-15, czytany: 11980 razy, autor: Sisi

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

O kogo chodzi?

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska / kapif, fame/flynet
Anna Wendzikowska ma w Party stałą kolumnę, w której przybliża rodakom obraz Hollywood. Kilka tygodni temu dziennikarka opowiadała o komplementach, którymi obdarzył ją były mąż Mirandy Kerr (31 l.), Orlando Bloom.

W najnowszym wydaniu tygodnika świeżo upieczona mama rozpływa się nad innym przystojniakiem. Mowa o mężczyźnie, którego magazyn People ochrzcił mianem "najseksowniejszego".

W mojej pracy spotykam się z największymi hollywoodzkim przystojniakami, obiektami westchnień milionów kobiet. Ale świat z filmów i okładek magazynów kolorowych czasem ma mało wspólnego z rzeczywistością. Bo niektórzy tak naprawdę wcale tacy przystojni nie są.


Ten jest niski, tamten gruby, trzeci stary, kolejnemu brak uroku. Ale jest przynajmniej jeden wyjątek. Facet, którego w roku 2014 magazyn "People" okrzyknął najseksowniejszym żyjącym mężczyzną i który na ten tytuł zasługuje. To Chris Hemsworth. (...) Ma prawie metr dziewięćdziesiąt, blond czuprynę i niebieskie oczy. Jest świetnie zbudowany, a jego osobowość dorównuje atrakcyjności fizycznej. Pierwszy raz spotkałam się z nim kilka lat temu na planie filmu "Wyścig". (...) Przez kolejne sześć miesięcy spotkaliśmy się jeszcze cztery razy przy okazji premier jego kolejnych filmów. Przystojny, utalentowany i jeszcze go tego pracowity. Musiał zrobić karierę. Czego o nim nie wiecie? Jest jednym z najsympatyczniejszych hollywoodzkich gwiazdorów. Ma klasę i ogromną kulturę osobistą. Sukces i sława nic w tej kwestii nie zmieniły. Dziennikarze go uwielbiają, bo wywiady z nim to czysta przyjemność. Jego przyjaciel z lat młodości był Polakiem. nauczył go kilku zdań w naszym języku. Najważniejszych. "Dzień dobry, jak się czujesz" oraz "Ty jesteś ładna" - pisze dziennikarka.


Ciekawe, czy partner Ani, Patryk Ignaczak, jest zazdrosny?

 


Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
hejłobuzy/stylizacjetv
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
HAUL: ORGANIZACJA ...
HEJLOBUZY
HAUL: ORGANIZACJA ...
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida