czwartek 05-03-15, czytany: 3192 razy, autor: Rain Dog

SA Wardęgę sąd skazał na prace społeczne

Youtuber coś pokręcił? Napisał, że dostał wyrok pozbawienia wolności.

Sa WardęgaSa Wardęga / © KAPiF
2 marca Sylwester Wardęga napisał na swoim Facebooku, że został skazany przez sąd na miesiąc pozbawienia wolności. Autor słynnego pranka o pająku alarmował, że wyrok jest niewspółmierny do winy:

Chodzi o film "Grandpa Prank" i sytuację, w której rzekomo biegałem po Złotych Tarasach ze spuszczonymi spodniami oraz sytuację, w której udawałem załatwianie potrzeby fizjologicznej do pojemnika na śmieci. Ok, rozumiem, nie wolno biegać bez majtek w miejscu publicznym... ale, przecież miałem na sobie spodenki. Mój kolega w postprodukcji zablurował moje okolice bikini:)...i chyba dobrze mu to wyszło bo sąd dał się nabrać i bez dowodów skazał mnie za bieganie bez majtek... nie o taką Polskę walczyliśmy. Rozumiem, że polskie sądy wkrótce skażą Tyriona Lannistera za zabicie ojca kuszą w wychodku - Dowody też są niezaprzeczalne:)


Tymczasem tvp.info powołując się na rzecznik prasową Sądu Okręgowego w Warszawie podała, że Wardęga wcale nie dostał wyroku pozbawienia wolności, a jedynie ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze 20 godzin.

- Musi także ponieść koszty sądowe. Został skazany na podstawie dwóch zarzutów: o nieobyczajny wybryk w miejscu publicznym przez zdjęcie spodni oraz pozorowanie czynności fizjologicznych oraz zakłócanie porządku - mówiła rzecznik Sądu.


Wyrok w sprawie zapadł w trybie nakazowym, co oznacza, że jeśli Wardęga w ciągu siedmiu dni złoży zażalenie, sprawa będzie normalnie procedowana przed sądem.SA Wardęgę sąd skazał na prace społeczne

SA Wardęgę sąd skazał na prace społeczne
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida