piątek 06-03-15, czytany: 8888 razy, autor: Sisi

Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

W książce!

Amber RoseAmber Rose / © Fame/Flynet PR Photos
Amber Rose (31 l.) stała się oficjalnym wrogiem rodziny Kardashianów. Wszystko zaczęło się od publicznego wyśmiania Kylie Jenner (17 l.).

Kylie to dziecko, powinna kłaść się spać o 7. Jej związek z Tygą jest śmieszny, powinien się wstydzić - miał piękną kobietę i dziecko, a zostawił ich dla 16-latki, która właśnie świętowała 17 urodziny - wyznała była ukochana Kanye Westa.


W kłótnie włączyła się Khloe Kardashian pisząc:

"Byłam striptizerką, od kiedy skończyłam 15 lat" - powiedziała Amber Rose telewizji Foxx. Proszę nie martwcie się moją siostrą, jej karierą i sprawami.


W końcu głos w kłótni zabrał sam Kanye:

Zanim zacząłem się spotykać z Kim, musiałem wziąć trzydzieści pryszniców po Amber Rose - rzekł geniusz.


Moment, 30 pryszniców? Ale Kim pozwoliła Rey'owi J, żeby się na nią sp**ał. Nieważne - i odpowiedziała mu niemal równie genialnie była kochanka.


Rose aktualnie cierpi na brak uwagi - rozstała się z Wizem Khalifą i jedynie, co jej zostaje to walka o odrobinę atencji na portalach społecznościowych. Amber udzielił się jednak "geniusz" Kanye i wpadła na genialny pomysł wydania książki o ich związku.

Kanye i Amber byli ze sobą bardzo blisko, robili sporo bardzo dziwnych rzeczy, które modelka chce opisać w książce. Nie zapominajmy o tym, że Kanye jest geniuszem [!] i będzie próbował przekonać byłą kochankę, by pokazała mu kopię książki przed jej wydaniem. West wypomniał jej, że to dzięki jemu rozpoczęła się jej kariera i nie powinna gryźć ręki, która karmiła ją przez tyle lat - brzmi przeciek.


EL James, masz konkurencję.


Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa? 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Amber Rose
Amber Rose
Amber z siostrą :)
Amber z siostrą :)
Amber Rose.
Amber Rose.
Amber :)
Amber :)
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida