sobota 07-03-15, czytany: 14387 razy, autor: Rain Dog

Oscar Pistorius schudł tak, że spadają mu protezy

Boi się, że chcą go otruć.

Oscar PistoriusOscar Pistorius / Cover
We wrześniu ubiegłego roku sąd w Pretorii wydał wyrok w sprawie zabójstwa dziewczyny Oscara Pistoriusa (28 l.), Reevy Steenkamp. Kobieta została zabita przez paraolimpijczyka w Walentynki 2013 roku.

Sąd uznał, że Pistorius nie jest winny zabójstwa z premedytacją, za które groziło 25 lat pozbawienia wolności. Orzekł za to, że Oscar jest winny nieumyślnego zabójstwa blond piękności. Kara to 5 lat. Dodatkowo Pistoriusa skazano na 3 lata w zawieszeniu za nielegalne posiadanie broni.

Pistorius przebywa teraz w zakładzie Kgosi Mampuru na przedmieściach Pretorii. Areszt jest opanowany przez gangi ciemnoskórych przestępców, którzy zaczęli grozić osadzonemu. W związku z tym Pistorius trafił do skrzydła szpitalnego. Jego kontakt z innymi osadzonymi jest minimalny.

Skazany na 5 lat wciąż boi się o swoje życie. Uważa, że grozi mu otrucie, dlatego nie je podawanych mu posiłków. Zjada tylko to, co kupuje w więziennej kantynie. Konserwy, które tam kupuje, nie wystarczają - w więzieniu obowiązuje bowiem limit zakupów na poziomie 9 funtów. Pistorius, który dotąd żył w dostatku, ba! był milionerem, teraz niemal głoduje.

Doszło do tego, że sportowiec bardzo schudł. Według lokalnych mediów protezy Pistoriusa spadają mu z nóg, a były sportowiec skarży się, że dokucza mu ból i nie może się poruszać.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida