poniedziałek 09-03-15, czytany: 10707 razy, autor: Sisi

Seksistowskie teksty pod adresem masażystki Chelsea Londyn!

Czego nasłuchała się biedna Eva Carneiro?

Eva CarneirEva Carneir / YouTube
Najnowszy raport organizacji Kick It Out alarmuje, że na angielskich (i nie tylko) stadionach coraz częściej można spotkać się z przejawami rasizmu, dyskryminacji i, jak się właśnie okazało, seksizmu.

To, że na meczach pojawiają się rasistowskie teksty i gesty przekonał się Dani Avles. Brazylijczyk podczas meczu Villarealem oberwał od kibica... bananem, którego zresztą natychmiast zjadł.

Mój ojciec zawsze mi powtarzał: synu, jedz banany, to unikniesz skurczów. Jak oni na to wpadli? Nie wiem, kto to zrobił, ale chciałbym mu podziękować. Potas dał mi energię na dośrodkowanie, które zakończyło się golem. Żyję w Hiszpanii od 11 lat i od 11 lat śmieję się z tych idiotów - zażartował zawodnik.


Teraz ofiarą obrzydliwych, seksistowskich haseł padła lekarka i masażystka Chelsea Londyn, Eva Caneiro. Piękna doktor słyszy z trybun hasła pokroju: "Pokaż nam swoją ci*pę", "wypuść swoje cycki na zewnątrz" czy "pokaż swoją du*ę".

42-letnia Eva od wieku 16-lat marzyła o tym, by wraz z piłkarzami biegać po boisku. Wiedziała, że jeśli zostanie lekarzem, będzie miała szansę na realizację swoich marzeń.

Seksistowskie komentarze pod adresem pięknej Evy wywołały poruszenie w Wielkiej Brytanii. Odpowiednie pismo wystosowały nie tylko władze klubu, ale również głos w sprawie zabrała brytyjska minister sportu, Helen Grant, która zapowiedziała, że sprawcy obraźliwych komentarzy będą karani.

Oto przykłady tego, z jakimi zachowaniami muszą stykać się "silnie i niezależne kobiety"?
Seksistowskie teksty pod adresem masażyski Chelsea Londyn!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida