poniedziałek 09-03-15, czytany: 10422 razy, autor: Sisi

Seksistowskie teksty pod adresem masażystki Chelsea Londyn!

Czego nasłuchała się biedna Eva Carneiro?

Eva CarneirEva Carneir / YouTube
Najnowszy raport organizacji Kick It Out alarmuje, że na angielskich (i nie tylko) stadionach coraz częściej można spotkać się z przejawami rasizmu, dyskryminacji i, jak się właśnie okazało, seksizmu.

To, że na meczach pojawiają się rasistowskie teksty i gesty przekonał się Dani Avles. Brazylijczyk podczas meczu Villarealem oberwał od kibica... bananem, którego zresztą natychmiast zjadł.

Mój ojciec zawsze mi powtarzał: synu, jedz banany, to unikniesz skurczów. Jak oni na to wpadli? Nie wiem, kto to zrobił, ale chciałbym mu podziękować. Potas dał mi energię na dośrodkowanie, które zakończyło się golem. Żyję w Hiszpanii od 11 lat i od 11 lat śmieję się z tych idiotów - zażartował zawodnik.


Teraz ofiarą obrzydliwych, seksistowskich haseł padła lekarka i masażystka Chelsea Londyn, Eva Caneiro. Piękna doktor słyszy z trybun hasła pokroju: "Pokaż nam swoją ci*pę", "wypuść swoje cycki na zewnątrz" czy "pokaż swoją du*ę".

42-letnia Eva od wieku 16-lat marzyła o tym, by wraz z piłkarzami biegać po boisku. Wiedziała, że jeśli zostanie lekarzem, będzie miała szansę na realizację swoich marzeń.

Seksistowskie komentarze pod adresem pięknej Evy wywołały poruszenie w Wielkiej Brytanii. Odpowiednie pismo wystosowały nie tylko władze klubu, ale również głos w sprawie zabrała brytyjska minister sportu, Helen Grant, która zapowiedziała, że sprawcy obraźliwych komentarzy będą karani.

Oto przykłady tego, z jakimi zachowaniami muszą stykać się "silnie i niezależne kobiety"?
Seksistowskie teksty pod adresem masażyski Chelsea Londyn! 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida