czwartek 12-03-15, czytany: 5855 razy, autor: Rain Dog

Maciej Z. nie trafi za kratki ze względu na zły stan zdrowia

Dziennikarz motoryzacyjny ma depresję.

Maciej ZMaciej Z / © KAPiF
Portal tvp.info podał, że ze względu na zły stan zdrowia dziennikarza Macieja Z. pod znakiem zapytania stoi odbycie przez niego kary 2 lat więzienia. Maciej Z. w styczniu 2013 roku został skazany na 3 lata więzienia i 8 lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kilka miesięcy później sąd okręgowy zmniejszył karę dla dziennikarza do 2 lat więzienia i utrzymał 8-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Maciej Z., który w 2008 roku uczestniczył w wypadku, w którym zginął dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega, nie trafił jednak za kratki z powodu złego stanu zdrowia.

Według informacji tvp.info pod koniec stycznia w legionowskim sądzie odbyła się rozprawa, w trakcie której odroczono decyzję o rozpoczęciu odbywania kary o pół roku - do 29 lipca 2015 roku.

- Podstawą do wydania postanowienia, z którym zgodził się prokurator, była opinia sądowo-psychiatryczna z 13 listopada 2014 r., z której wynika, że z powodu zaburzeń pamięci, silnej depresji nie może odbywać kary w zakładzie karnym, a osadzenie może spowodować istotne pogorszenie stanu psychicznego - portal cytuje jednego ze śledczych z Mokotowa. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida