wtorek 13-02-07, czytany: 4423 razy, autor: Mignonne

Nowa rola Cichopek

Nie zatańczy. Będzie patrzeć jak inni śpiewają.

Kasia CichopekKasia Cichopek / Kapif
Kasia Cichopek dostała nową pracę. Tym razem będzie musiała zagrać prezenterkę. Tyle, że nie w filmie, a w nowym show w Polsacie zatytułowanym Jak ONI śpiewają.

Jej partnerem będzie Krzysztof Ibisz. Program jest oparty na fabule brytyjskiego Soapstar Superstar [ czy Polacy sami nie potrafią nic wymyślić -przyp.red.]. Show ubarwi trzynastka aktorów, którzy będą występowali jako bohaterowie, których grają w serialach.

Dotychczas udział w nowym show potwierdziła Agnieszka Włodarczyk czyli Weronika Potoczny z "Plebanii",Małgorzata Ostrowska-Królikowska czyli Grażynka z "Klanu", Andrzej Nejman jako Waldek Złotopolski, Marzena Kipiel-Sztuka jako Halinka Kiepska, Łukasz Płoszajski czyli Artur z "Pierwszej miłości", Małgorzata Lewińska czyli Pati z "Sąsiadów" oraz Robert Moskwa jako Artur z "M jak miłość".

W trawie piszczy, że do startu w konkurencjach wokalnych szykuje się także Joanna Liszowska jako Dorota Lewkiewicz z "Na dobre i na złe", Bartłomiej Świderski czyli Leszek Retman z "Samego życia", Piotr Szwedes jako Tomek Gabryel ze "Złotopolskich" oraz Dominika Figurska czyli Ewa Nowicka z "M jak miłość".

Jedną z oceniających ma być Elżbieta Zapendowska. Natomiast do jury będą dołączali aktorzy, którzy odpadną z programu. Wszystko będzie zależało od widzów.

Nagrodą w show jest kontrakt z wytwórnią płytową.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
KRZYSZTOF IBISZ
KRZYSZTOF IBISZ
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida