poniedziałek 16-03-15, czytany: 10086 razy, autor: fyla

Justyna Steczkowska na FB: F*ck off!

Co ją tak poruszyło?

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska / KAPiF
Są role, które potrafią zaszufladkować nawet najlepszego i najbardziej cenionego artystę. Małgorzata Kożuchowska musiała mocno się natrudzić, by zerwać z wizerunkiem Hanki z M jak Miłość. Agnieszka Kaczorowska wielu wciąż kojarzy się z Bożenką z Klanu, a Andrzej Grabowski z Ferdkiem Kiepskim. Ten waży temat zdecydowała się właśnie poruszyć na swoim FB Justyna Steczkowska (42 l.), a zainspirował ją do tego film Birdman:

Kochani dopiero co miałam okazję obejrzeć w kinie "Birdman-a". Co za GENIALNY film... Zabawny i przerażający jednocześnie, idealnie pokazujący czas w którym żyjemy i jak żyjemy... Świetnie zagrany przez aktorów. Po prostu wybitnie!
Przy okazji dobry też dla wszystkich zaszufladkowanych krytyków. Polecam rozmowę pomiędzy Lindsay Duncan i Michael’em Keaton (głównym bohaterem, a krytykiem sztuki właśnie). Trafiona w punkt! Dla artystów, to film wielowymiarowy i cenna lekcja... Któregoś dnia każdy z nas staje przed tym samym wyborem. Czy ODCINAĆ KUPONY, czy SIĘ ROZWIJAĆ. To drugie zawsze jest trudniejsze i bez taryfy ulgowej, często niedocenione...


Spostrzeżenia odniosła też do własnej osoby i kariery:

P.S. Może po obejrzeniu "Birdman-a" do wszystkich tych, którzy uważają, że powinnam na wieki zostać DZIEWCZYNĄ SZAMANA dotrze przesłanie z mojej najnowszej płyty "Anima" - "Nie jestem tym kim byłam" - I MAM DO TEGO PRAWO!
F... Off - jakby powiedziała kiedyś Agnieszka Chylińska
JS


Mądrze prawi?

 


Justyna Steczkowska na FB: F*ck off!

Justyna Steczkowska na FB: F*ck off!

Justyna Steczkowska na FB: F*ck off!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Justyna Steczkowsk...
Justyna Steczkowsk...
Justyna i Maciej
Justyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida