piątek 04-01-08, czytany: 10896 razy, autor: Beverly Pills

Weronika Pazura nadal menadżerką byłego męża

Mimo rozwodu się przyjaźnią, a znajomi wróżą powrót.

Cezary PazuraCezary Pazura / © KAPiF
Jak odkrył magazyn Na żywo, mimo rozwodu Weronika i Cezary Pazurowie są od siebie zależni. Nie tylko dlatego, że byli małżeństwem - Weronika nadal jest menadżerką byłego męża.

Jurorka You Can Dance odwiedza także praktycznie codziennie córkę aktora Nastkę w Podkowie Leśnej - w końcu przez kilkanaście lat była dla niej matką.

Weronika już od jakiegoś czasu starała się, by to małżeństwo przetrwało. Jeszcze niedawno mówiła:

- Rozstanie to dla mnie słowo nie pasujące do sytuacji między nami. Za bardzo byliśmy do siebie przywiązani, żebyśmy mogli tak zwyczajnie, po prostu się rozejść. Trzeba wszystko przemyśleć, przegadać, podejść do każdego tematu z wyrozumiałością wobec siebie, rodziny.

Niestety, Pazurę widywano z coraz to innymi kobietami, aż w końcu związał się z 19-letnią Edytą Zając, Miss Małopolski. Rozwód odbył się bez huku.

Znajomi czują jednak, że para jeszcze się zejdzie. Według nich są tak bardzo zżyci, że zrozumieją, jak bardzo nie mogą bez siebie żyć.

- Ona wciąż darzy Czarka uczuciem - mówi znajoma. - To Ukrainka. Jak kocha, to po grób. On do niej wróci. Wyszumi się, minie mu kryzys średniego wieku i znów będą razem.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cezary Pazura Czar...
Cezary Pazura Czar...
 Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida