piątek 20-03-15, czytany: 3101 razy, autor: Rain Dog

Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowy

Na zmianę z Katarzyną Trzaskalską.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek / © KAPiF
Katarzyna Cichopek od kwietnia będzie prowadzić nowe codzienne pasmo lifestylowe w TV Puls - piszą Wirtualne Media. Aktorka będzie się pojawiać w magazynie Twój Puls na zmianę z Katarzyną Trzaskalską.

Program adresowany będzie głównie do kobiet z mniejszych ośrodków miejskich. W pierwszej części magazynu gospodynie będą poruszać z gośćmi tematy związane z prowadzeniem domu. Znajdzie się miejsce na praktyczne porady dotyczące prac domowych i gotowania. W drugiej części programu tematy będą się skupiać na zdrowiu, modzie i urodzie. Na koniec w Twoim Pulsie będą poruszane bieżące tematy, które budzą kontrowersje.

Program Katarzyny Cichopek i Trzaskalskiej będzie emitowany po zakończeniu porannych programów innych stacji - o godz. 10.50. Program będzie trwał półtorej godziny.

Do tej pory Cichopek prowadziła dwa własne magazyny w Polsat Cafe - Sexy mama oraz Mały nie-poradnik. Wcześniej prowadziła też show Polsatu - Jak oni śpiewają oraz Tylko nas dwoje. Poza tym aktorka ciągle pracuje na planie M jak miłość.Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowy

Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowyPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
Siostry?
Siostry?
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida