czwartek 09-04-15, czytany: 6196 razy, autor: fyla

To wyznanie Natalii Lesz może Was mocno zaskoczyć

Wiedzieliście?

Natalia LeszNatalia Lesz / KAPiF
Rodzice zdolnych dzieciaków są w stanie zrobić wiele dla ich karier. Plotki głoszą, że rodzice Mariny Łuczenko sprzedali nieruchomość, by wydać jej płytę. Podobne wieści krążą o Natalii Lesz (31 l.). Są tacy, którzy uważają, że piosenkarka wdarła się na szczyt głównie dzięki pieniądzom swojego taty. Lesz właśnie zdecydowała się zdementować te rewelacje.

Gwiazda, która niedawno sama została mamą i wzięła udział w show Mali Giganci, udzieliła wywiadu w Pani domu, w którym zapewniała:

Nie urodziłam się w bogatej rodzinie. Mój tata był twórcą jednej z pierwszych prywatnych firm informatycznych, ale to się stało dopiero gdy miałam kilkanaście lat. Moje dzieciństwo w niczym nie różniło się od dzieciństwa innych dzieci. Swoje pierwsze w życiu pieniądze zarobiłam jako nastolatka, występując w przedstawieniu w Teatrze Wielkim, gdzie grałam rolę hiszpańskiej księżniczki, zresztą na zmianę z Magdą Wałęsą. Niestety, ludzie to co wyczytają w internecie, biorą za fakt, choćby nie miało to nic wspólnego z prawdą!


Myślicie, że po tych słowach Natalia zyska jeszcze więcej fanów i sympatii?

 


Natalia Lesz dementuje plotki

Natalia Lesz dementuje plotki


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida