niedziela 12-04-15, czytany: 13445 razy, autor: Rain Dog

Co widzisz? Kota idącego w dół czy do góry? (FOTO)

Internauci sprzeczają się - co tak naprawdę robi zwierzak?

Kot Na SchodachKot Na Schodach / 9Gag
Internet uwielbia takie historie. Pamiętacie, jak wszyscy ekscytowali się sukienką, której kolor jedni widzieli jako biało-złoty, a inni niebiesko-czarny? W sprawie wątpliwych kolorów wypowiadali się nawet eksperci - okuliści i optycy.

Tym razem mamy podobną historię - portal 9Gag umieścił zdjęcie kota na schodach. Padło pytanie - czy kot wchodzi do góry, czy schodzi w dół?

Fotka błyskawicznie rozprzestrzeniła się w sieci. Oczywiście jak zwykle internauci podzielili się na dwa obozy. Tym razem jednak zwolennicy jednej z teorii podparli się argumentami, które chyba przemawiają za poprawnością ich tezy - kot schodzi w dół po schodach.

Portal Business Insider zauważa na przykład, że schody na zdjęciu wyglądają tak, jakbyśmy patrzyli na nie z dołu - każdy stopień jest zakończony występem. Co prawda przeciwnicy tej tezy twierdzą, że występy te równie dobrze mogą być listwami antypoślizgowymi, musiałyby to jednak być wyjątkowo wysokie listwy, które utrudniałyby wchodzenie po schodach. Argument raczej nie do zbicia.

Właściciele kotów twierdzą także, że kot na zdjęciu wygląda, jakby schodził w dół - balansujący ogon, skupiony wzrok. Kot, który wskakuje po stopniach w górę, nie wygląda na tak skoncentrowanego.

Inni szukają też wsparcie w cieniach rzucanych na stopnie. Ich położenie wskazywałoby, że widzimy schody od dołu, czyli widzimy kota idącego właśnie w dół.

Nie wszyscy czują się przekonani.

A Wy co widzicie? Kota idącego w górę czy kota schodzącego w dół?
Kot na schodach podzielił internet i został viralem (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida