środa 29-04-15, czytany: 8768 razy, autor: Rain Dog

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

"Idąc środkiem ulicy po prostu się rozbeczałam."

Zosia ślotałaZosia ślotała / © KAPiF
Zosia Ślotała doświadcza na swej skórze burzy hormonów właściwej kobietom w ciąży. Na swoim blogu celebrytka opisała kryzys, który dotknął ją jakiś czas temu.

Przyszła mama stwierdziła, że wzięła na siebie za dużo i w zaawansowanej ciąży zrozumiała, że nie da rady robić jednocześnie tak wielu rzeczy:

Po pierwsze przybrałam parę kilogramów, dzieciaczek wszedł w fazę największego rozwoju, naturalnie potrzebując i czerpiąc ode mnie więcej energii i automatycznie opadłam z sił. Na początku byłam zła! Przecież tak super szło! Miałam taką wzorową ciążę! Byłam taka silna... bach... kryzys nr. 2. - pisze Ślotała.


Tym z dodatkiem smaczków jak większy brzuch, odczuwanie skurczy Braxton-Hick, bolącymi plecami i nieszczęsnym syndromem wicia gniazd. Doszłam do takiego stanu, że pewnego dnia idąc środkiem ulicy po prostu się rozbeczałam - przyznała się Zosia.


Uwierzcie mi, że nie zwracałam uwagi czy ktoś patrzy lub czy mi wypada. Nie wytrzymałam presji wszystkiego... za dużo sama na siebie nałożyłam. I wtedy sobie uświadomiłam... po co taki pęd? Przecież nie dostane orderu za najlepszą przyszłą mamę ani nie uratuję świata chociaż bym bardzo chciała. Każda z nas stara się jak może i robi to najlepiej. Od tego momentu powiedziałam sobie zdrowie jest najważniejsze (fizyczne i psychiczne). Nauczyłam się asertywności w stosunku do samej siebie i wyznaczania sobie godzin odpoczynku i relaksu. Są to cudowne chwile! Bardziej wtedy czuję jak maleństwo kopie... mam czas poczytać książkę o dzieciach, przygotować sobie zdrową przekąskę, zrobić wpis na bloga - opowiada Ślotała.


Lekcja nr. 1 jest za mną i coś czuję, że to dopiero początek jakże krętej i jednocześnie pięknej drogi. Nauczyłam się, że moje rozterki i wewnętrzna walka charakterologiczna wynikają z bezwarunkowej miłości do osóbki, której nawet jeszcze nie poznaliśmy. Niech ktoś mi powie, ze miłość nie jest piękna!! - cieszy się Zosia.

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłamPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida