sobota 02-05-15, czytany: 10004 razy, autor: Rain Dog

You Tuberka z trądzikiem ma... DWIE MACICE

To nie wszystko.

Cassandra BanksonCassandra Bankson / Instagram
O Cassandrze Bankson (22 l.) pisaliśmy kiedyś przy okazji opisywania fenomenu jej bloga. Dziewczyna prowadzi kanał, na którym pokazuje osobom dotkniętym trądzikiem, jak sobie radzić, gdy przyszło żyć z tak męczącą chorobą. Sama Cassandra od wielu lat zmaga się z bardzo ciężką postacią trądziku. Leczy go, ale efekty są krótkotrwałe. Wciąż musi tuszować wypryski i blizny. Jej problem dotyczy wielu innych internautów, nic więc dziwnego, że kanał Bankson cieszy się ogromną popularnością.

Ostatnio okazało się, że śledzona przez ponad milion subskrybentów gwiazda YouTube, ma nietypową anatomię.

Zaczęło się od bólu pleców. Cassandra poszła do lekarza sprawdzić, co się dzieje. Po prześwietleniu okazało się, że dziewczyna ma tylko jedną nerkę!

To jeszcze nic. Natura wynagrodziła dziewczynie brak organu nadmiarem innych. Otóż Cassandra ma dwie pochwy, dwie szyjki macicy i dwie macice!

To wszystko wyszło na jaw podczas gruntownego badania. Bankson zrozumiała, że zaburzenia miesiączki, na które skarży się od lat (np. bardzo długa menstruacja lub dwa okresy w miesiącu) może mieć związek z jej nietypową budową ciała.

Posiadanie przez kobietę dwóch "kompletów" narządów nie sprawia większych kłopotów. Rzadko pojawiają się problemy podczas współżycia, sporadycznie u kobiet tak hojnie obdarzonych przez naturę (tak, tak - to zdarza się częściej) dochodzi do podwójnej ciąży.

Są to jednak sporadyczne przypadki.

Marathon in Madrid ☔️👟 #gogogo #magicaladventures #madrid #spain #nipsbepoppin #beaniegang #sweateweather #work2014 #cassandrabanksontravelstospain

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cassandra Bankson (@diamondsandheels14)


🏊 Gettin my no makeup pool selfie on 💦 #watercreature #aka #mermaid #madrid #pooltime #spain #nomakeup #nomakeupselfie #cassandrabanksontravelstospain

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cassandra Bankson (@diamondsandheels14)
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida