wtorek 05-05-15, czytany: 9620 razy, autor: fyla

Dlaczego Kate Middleton odmawia zatrudnienia niani?

Przy pierwszym dziecku było podobnie.

Kate MiddletonKate Middleton / PRPhotos, Twitter
Wreszcie nastał ten dzień - Kate Middleton ponownie została mamą. Nagłówki o Royal Baby obiegły media na całym świecie, podobnie zdjęcia, na których młoda mama i dziecko wyglądają promiennie zaledwie kilka godzin po porodzie. Jak teraz będzie wyglądał dzień z życia księżnej? Pomoże jej sztab niań? Middleton mogłaby sobie na to pozwolić, ale nie chce.

Kate nie przepada za obcymi osobami w jej bliskim otoczeniu. Zagraniczne media podają, że zrezygnowała z pomocy opiekunek, bo chce, by dziecko wychowywała jedynie najbliższa rodzina. Przy księciu Jerzym miała podobne postanowienia. Korzysta przy tym z pomocy swojej mamy:

Kate chce wychować go przez osoby z rodziny. William też nie widzi sensu w zatrudnianiu sztabu niań. Oboje uwielbiają bycie rodzicami. Są dumni z tego, że radzą sobie sami, ale nie boją się poprosić o pomoc. Pomocną dłoń wyciąga zawsze mama Kate, Carole Middleton, której opieka nad wnukami sprawia wiele radości- mówi osoba z otoczenia familii.


I pomyśleć, że gwiazdy często polegają na kilku paniach do pomocy. North West ponoć kilka miesięcy temu do niani mówiła "mamo", a Blue Ivy ma nianie różnojęzyczne.

Który wybór lepszy?

 


Dlaczego Kate Middleton odmawia zatrudnienia niani?

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy
Książę Jerzy
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida