środa 14-02-07, czytany: 5980 razy, autor: Mignonne

Pośmiertny film

Anne Nicole Smith zobaczymy po raz kolejny.

Anne Nicole SmithAnne Nicole Smith / © Janet Mayer / Photorazzi
Zmarłą w zeszłym tygodniu amerykańską seksbombę obsadzono w filmie Illegal Aliens. Zdjęcia były kręcone w 2005 roku. Premiera filmu na DVD zaplanowana jest na maj tego roku.

Anne Nicole Smith zagrała jednego z trzech kosmitów, którzy wcielają się w super gorące laski, które przybywają na Ziemię, by ochronić ją przed intergalaktycznymi siłami zła. Ta rola miała troszkę wyśmiać wizerunek Anne jako seksbomby. Aktorka chciała wziąć udział w promocji filmu. Niestety nie zdążyła.

Asystującym producentem filmu był zmarły syn gwiazdy Playboy'a Daniel. Sama modelka zainwestowała swoje pieniądze w realizację projektu. Miał to być celowo kiczowaty obraz wyśmiewający przywiązanie ludzi do powierzchowności.

Tymczasem to najprawdopodobniej powierzchowność była przyczyną śmierci Anne Nicole. Istnieje podejrzenie, że aktorka przedawkowała leki mające uśmierzyć ból po operacji korekcji biustu.

Ofiarą tej śmierci jest także córka Smith pięciomiesięczna Dannielynn. Pojawiło się, aż czterech mężczyzn, którzy twierdzą, że są jej tatą. Oprócz Howarda Sterna i Larry'ego Birkheada prawa do dziecka roszczą sobie ochroniarz Anne Nicole Alex Denk, Książę Frederic Von Anhalt (mąż aktorki Zsa Zsa Gabor) oraz krewni zmarłego męża modelki J. Howarda Marshalla utrzymujący, że dziecko zostało poczęte z zamrożonej spermy nieżyjącego miliardera.

W związku z zaistniałą sytuacją problematyczne stało się także ciało Smith. Birhead wystąpił do sądu o zakaz wydania ciała do momentu przeprowadzenia badań DNA. Tymczasem matka zmarłej i jej ostatni partner Stern uważają, że w ten sposób nie będzie można pokazać Anne Nicole na pogrzebie. Tego samego zdania jest patolog.

Awantura o Dannielynn z pewnością jeszcze potrwa. Miejmy nadzieję, że jej finał będzie korzystny przede wszystkim dla maleństwa.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida