czwartek 10-01-08, czytany: 5888 razy, autor: Beverly Pills

Hakiel najlepiej opłacanym instruktorem

Ale czy najzdolniejszym?

Marcin HakielMarcin Hakiel / © KAPiF


Jeszcze jakiś czas temu ledwo wiązał koniec z końcem. To było przed Tańcem z Gwiazdami.

Marcin Hakiel zarabiał wtedy 100 zł za 45 minut zajęć - nie było jednak tylu chętnych, by mógł pracować codziennie. Mimo tytułu wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, jego zarobki nie były wysokie. Tym sposobem nie było go stać na występy w tych najważniejszych turniejach tanecznych.

Podobno chciał zrezygnować nawet z tańca. Wszystko odmieniło poznanie Kasi Cichopek, romans i wspólny biznes. W ostatnim wywiadzie dla Vivy! mówili nawet, że mają już zaplanowany ślub, a ich związek to niemal sielanka - zawsze rozmawiają o problemach i wspierają się, kiedy trzeba.

Ważne jest jednak także to, że teraz tancerz może pozwolić sobie na wiele więcej. Jak podaje magazyn Świat i Ludzie, Hakiel jest obecnie najlepiej opłacanym instruktorem. Colin James, światowej sławy choreograf, który współpracował przy ostatniej edycji Tańca..., a wcześniej związany był z Ewą Szabatin, zarabia ponoć 300 zł za lekcję, a Marcin Hakiel... 500.

Mniej bierze podobno sam Augustin Egurrola. Czy jednak oznacza to, że Hakiel ma większy talent? Wątpimy, ale za to jaki jest medialny...


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
telekamery 2009 wc...
telekamery 2009 wc...
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida