piątek 08-05-15, czytany: 17653 razy, autor: Rain Dog

Wintour nie zaprosi na przyszłoroczną galę MET Kim i Westa?

To samo może spotkać Madonnę, Carę Delevingne i Katy Perry.

Anna WintourAnna Wintour / © Fame/Flynet
Zanim rozpoczęła się z wielką pompą doroczna gala MET, jej organizatorka, Anna Wintour (65 l.) poprosiła gości, by w czasie imprezy wstrzymali się z robieniem selfies. Jednym słowem szefowa Vogue'a zabroniła używania telefonów do robienia zdjęć. Jako uzasadnienie podano między innymi względy bezpieczeństwa.

Galę obsługiwała masa fotoreporterów, jednak jej uczestnicy nie mogli się powstrzymać i wiele osób robiło sobie sweet focie - głównie w toalecie.

Wśród tych, którzy złamali zakaz byli Kim Kardashian, Kanye West, Madonna, Katy Perry, Cara Delevingne, a także Beyonce, Lady Gaga i Justin Bieber.

Informator Vogue mówi, że Wintour nie zdecydowała jeszcze ostatecznie, co zrobić z nieposłusznymi gośćmi. Rozważała ponoć postawienie warunku - albo zdjęcia z gali zostaną usunięte z kont, albo organizatorka imprezy wpisze ich bohaterów na czarną listę osób, które nie pojawią się na gali w przyszłym roku.

Jakkolwiek twarda i bezwzględna jest szefowa biblii mody, trudno nam jakoś uwierzyć, że zrezygnowałaby z takiej liczby gości przez - bądź co bądź - fanaberię.

Z drugiej strony - kto wie, do czego zdolna jest Anna Wintour, "szefowa wszystkich szefów"?Met @diplo x Kanye x @Madonna

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)bathroom selfie?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)#MetBall 👅

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cara Delevingne (@caradelevingne)🔥 dropping our single tomorrow 🔥 #stolethispicfromM #MONSTERCATREBELHEARTS 💅🏻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KATY PERRY (@katyperry)Wintour nie zaprosi na przyszłoroczną galę MET Kim i Westa?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida