środa 13-05-15, czytany: 7820 razy, autor: Rain Dog

Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

...o ślubie, nigdy nie marzyłam o roli matki.

Tatoiana OkupnikTatoiana Okupnik / © KAPiF
Tatiana Okupnik (36 l.) zawsze skrzętnie ukrywała wszelkie informacje na temat swego życia osobistego. Fani znali tylko jej zawodową twarz. Aż do 2013 roku, kiedy to - dość niespodziewanie - gruchnęła wiadomość o ślubie Okupnik, plotki o jej życiu uczuciowym zdarzały się wyjątkowo rzadko.

Od niemal dwóch lat piosenkarka, która ma wielkie szanse na wygraną w obecnej edycji Tańca z gwiazdami, jest żoną Michała Micielskiego, menedżera Marcina Gortata. O swoim związku wokalistka mówi w nowym numerze magazynu Cosmopolitan:

Michał pracuje z Marcinem [Gortatem - przyp. red.]. Nie traktował mnie jak pani z telewizora. To mnie właśnie urzekło, że zobaczył we mnie normalną dziewczynę, a ja zobaczyłam w nim fajnego mężczyznę - mówi Okupnik.

Gwiazda przyznaje, że miłość spadła na nią niespodziewanie:

Nie, nigdy nie marzyłam o związku, o ślubie, nigdy nie marzyłam o roli matki. Widocznie nie było tego bodźca, który by spowodował, że włączy mi się chęć posiadania rodziny, bycia żoną. Takim bodźcem okazała się odpowiedni mężczyzna. Chyba w poprzednim życiu zrobiłam coś fajnego, skoro na niego wpadłam. Jest mi dobrze... - zapewnia Tatiana.


Związek na odległośćOkupnik zdradza także, jak udaje się jej i mężowi utrzymać związek, który działa na odległość. Mąż piosenkarki pracuje w Stanach:

Staramy się, żeby te rozłąki nie były zbyt długie. Patrzymy na to jak na błogosławieństwo, bo po prostu okres zakochania nam przedłuża - mówi Tatiana.


Cały wywiad z gwiazdą znajdziecie w czerwcowym numerze Cosmo.Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida