sobota 16-05-15, czytany: 12430 razy, autor: fyla

Emocje wzięły górę u Karrueche Tran

Powinna to robić?

Karrueche TranKarrueche Tran / Instagram
Ta informacja obiegła portale plotkarskie lotem błyskawicy. Najpierw Chris Brown zasłynął związkiem z Rihanną, którego finał nie należał do udanych. Potem wylądował w ramionach Karrueche Tran. Para wiele razy rozstawała się i wracała do siebie. Doszło nawet do tego, że Chris rzucał publicznie wyzwiska w stronę ukochanej. Ona wciąż przy nim trwała. Do tego momentu.

Niespodziewanie okazało się, że Chris jest ojcem. Jakby tego było mało, córeczka ma już niespełna roczek. Dlaczego dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz? Czy Brown okłamywał Tran? A może sam nie wiedział, że jest tatusiem?

Portale donoszą właśnie, że Tran bardzo chce poznać małą Royalty. Ma dobry kontakt z mamą Chrisa, Joyce Chopkins. Panie często do siebie dzwonią:

- Karrueche lubi pytać o Royalty. Chce wiedzieć, jaka ona jest i, czy jest podobna do taty. Często łamie się jej głos, a nawet słychać, że płacze. Bardzo chciałaby poznać dziewczynkę osobiście.


Może Tran powinna wybić sobie z głowy Chrisa raz na zawsze? Powinna umawiać się z nim na spotkanie i zostać ciocią jego dziecka?


 

Emocje wzięły górę u Karrueche Tran

Emocje wzięły górę u Karrueche Tran


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Karrueche Tran
Karrueche Tran
karrueche tran
karrueche tran
 karrueche tran i ...
karrueche tran i ...
 karrueche tran
karrueche tran
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida