poniedziałek 18-05-15, czytany: 26124 razy, autor: Rain Dog

Jak wygląda Food Emperor? Tajemniczy YouTuber w telewizji

Znacie jego "bigos wk**wiony"?

Food EmperorFood Emperor / You Tube zrzut ekranu
Kim jest Food Emperor? To tajemniczy youtuber prowadzący swój kanał kulinarny. Food Emperor podaje się za Szweda, mówi, że mieszka w Sztokholmie. Twierdzi, że jest poważnym biznesmenem, który na co dzień nie używa wulgarnych słów.

Używa ich za to - i to w wielkim natężeniu - w swoich filmikach. W rozmowie z gazetą Emperor tłumaczył, że uwielbia polskie przekleństwa, choć nie zawsze wie, co znaczą albo wstawia je kompletnie bez sensu. W swoje wypowiedzi kucharz wplata też włoskie "wiązanki" przekleństw.

Emperor mówi, że w języku polskim lubi jego melodię i sposób, w jaki wymawia się słowa. Przekleństw nie traktuje jak wulgaryzmów. Po prostu podoba mu się ich brzmienie.

Stąd takie "kwiatki" jak kurczak pier*lony czy kur*a, takie niesamowite ciasto. Wśród przepisów youtubera są też tiramisu aż jaja bolą i gołąbki popiep**ne po szwedzku.

Autor videobloga nie pokazał do tej pory swojej twarzy. Chce zachować anonimowość. Mówi, że nie zarabia dużo na blogu - to jego pasja. I choć dostaje oferty reklamy, raczej z nich nie korzysta. Utrzymuje się ponoć z drugiej pracy.

Na pytanie Michała Hermesa z gazety, czy youtuber nie boi się, że ktoś odkryje jego tożsamość, Emperor odpowiada, że nie ma takich obaw. A jako że dostał propozycję od dwóch programów porannych, skorzystał z zaproszenia i w studio pojawił się w masce i w peruce.

Uwaga na polski akcent w 2.45 minucie.


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
hejłobuzy/stylizacjetv
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
HAUL: ORGANIZACJA ...
HEJLOBUZY
HAUL: ORGANIZACJA ...
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida