środa 27-05-15, czytany: 14530 razy, autor: fyla

Karolina Korwin-Piotrowska bardzo ostro o Komorowskim

Zawrzało.

Bronisław KomorowskiBronisław Komorowski / KAPiF, Facebook
Emocje po wyborach prezydenckich jeszcze nie opadły. Ostatnie chwile przed finiszem były szczególnie gorące. Nikt nie spodziewał się takich, a nie innych wyników pierwszej tury. Bronisław Komorowski robił wszystko, co mógł, by zyskać zaufanie większej grupy wyborów i przejąć głosy po Pawle Kukizie. Udał się nawet do show Kuby Wojewódzkiego, co mocno skrytykowała właśnie Karolina Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka, która słynie z ciętego języka, zamieściła długi felieton na portalu onet.pl, w którym skomentowała polityczne wydarzenia. Wojewódzkiemu i Komorowskiemu poświęciła dłuższy fragment:

Na pewno, w podziękowaniu za zwycięstwo, Andrzej Duda powinien prosto ze sztabu, z własnoręcznym autografem, wysłać butelkę mocnego i drogiego szampana Kubie Wojewódzkiemu. W jego programie Prezydent Komorowski, pan w mocno średnim wieku, niewątpliwie uroczy, ale raczej zabetonowany, dramatycznie starał się udowodnić, że ma luz nastolatka i nie chciał powiedzieć, co dokładnie palił i czy śniła mu się Magdalena Ogórek. To nie było dobre. Raczej smutne. Bardzo na siłę. Szkoda. Ale oglądalność była astronomiczna. A w mediach o to chodzi. Komorowski jakby co fuchę po wyprowadzce z Belwederu ma. U Kuby. Szkoda, że z medyczną marihuaną, "załatwioną" w programie, raczej już nie wyjdzie, bo przynajmniej byłby po tym show jakiś konkret.

A tak został tylko żyrandol.


Zgadzacie się?


BELWEDER SELFIE - CZYLI NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI - Making of.Tylko na Player.pl o tym - Jak służby pisały mi pytania a byli oficerowie WSI pisali odpowiedzi ...Wtorek - zaraz po programie - 23:30 !k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 17 maja 2015


Karolina Korwin-Piotrowska ostro pojechała po Komorowskim

Karolina Korwin-Piotrowska ostro pojechała po Komorowskim


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida