poniedziałek 08-06-15, czytany: 7540 razy, autor: Rain Dog

Rafał Maślak namawia brata na udział w Top Model (Inst)

I wrzuca GORĄCE zdjęcie.

Rafał MaślakRafał Maślak / © KAPiF
Błyskotliwa kariera Rafała Maślaka, mistera Polski 2014, przypomina trochę amerykański sen o sukcesie. Maślak - zwykły chłopak z małej miejscowości, pracujący w fabryce i służący jako ochotnik w Straży Pożarnej, niemal z dnia na dzień stał się rozpoznawalnym celebrytą. Jego otwartość zaskarbiła mu sympatię fanów, a uroda przychylność marek, które chętnie pracują z Maślakiem.

Dziś mister porusza się w show-biznesie jak ryba w wodzie. I choć na początku zaliczył kilka wpadek, bycie "naturszczykiem" na dłuższą metę wcale mu nie zaszkodziło.

Czy już niedługo obok Rafała na salonach pojawi się jego brat, Aleksander? Mister już próbował pomóc bratu w lansie. Ale skończyło się na kilku wspólnych imprezach i fotkach wrzuconych na Instagram.

Teraz Rafał wspiera brata w podjęciu decyzji, która może rzutować na jego dalsze życie. Chodzi o udział w Top Model Polska. Olek ma ochotę, ale brak mu pewności.

MOTYWATOR NIE TYLKO DLA MOJEGO BRATA @aleksandermaslak :-) "MAŁE KROKI, KTÓRE ROBISZ DO PRZODU SĄ LEPSZE NIŻ DUŻE, KTÓRE TYLKO PLANUJESZ !" - pisze Rafał na swoim Instagramie obok zdjęcia przystojnego braciszka.


To dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Jeśli chcecie osiągnąć cokolwiek powinniście, zacząć działać. Wczoraj zadzwonił do mnie mój młodszy brat Olek i zapytał, czy ma iść na casting do @topmodelpolska. Odpowiedziałem mu krótko: A Ty chcesz iść. Powiedział, że bardzo, ale nie wierzy w siebie, ma kompleksy i że na pewno się nie dostanie. Rozmowa z nim skłoniła mnie, aby napisać te kilka słów....
O marzenia trzeba walczyć, a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać jak na zbawienie. Tego życzę Wam, mojemu bratu i sobie :-) PS. Powiedzcie szczerze. Czy chłopak, który tak wychodzi na zdjęciach powinien mieć jakieś wątpliwości, czy iść na casting ? Albo braciszku kokietujesz albo rzeczywiście nie masz w domu lustra
- podsumowuje Rafał Maślak.


Pod jego postem pojawiła się już masa komentarzy wspierających Olka. Wielu fanów uważa, że Aleksander jest nawet przystojniejszy od Rafała i że ma wielkie szanse w rywalizacji.

Zgadzacie się, że niezły z niego model?
MOTYWATOR NIE TYLKO DLA MOJEGO BRATA @aleksandermaslak :-) ,,MAŁE KROKI, KTÓRE ROBISZ DO PRZODU SĄ LEPSZE NIŻ DUŻE, KTÓRE TYLKO PLANUJESZ !'' To dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Jeśli chcecie osiągnąć cokolwiek powinniście, zacząć działać. Wczoraj zadzwonił do mnie mój młodszy brat Olek i zapytał, czy ma iść na casting do @topmodelpolska. Odpowiedziałem mu krótko: A Ty chcesz iść. Powiedział, że bardzo, ale nie wierzy w siebie, ma kompleksy i że na pewno się nie dostanie. Rozmowa z nim skłoniła mnie, aby napisać te kilka słów.... CAŁY WPIS NA MOIM FB O marzenia trzeba walczyć, a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać jak na zbawienie. Tego życzę Wam, mojemu bratu i sobie :-) PS. Powiedzcie szczerze. Czy chłopak, który tak wychodzi na zdjęciach powinien mieć jakieś wątpliwości, czy iść na casting ? Albo braciszku kokietujesz albo rzeczywiście nie masz w domu lustra 😄 #brat #brother #nadaje #się #do #topmodel #polska #motywacja

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Maślak (@rafalmaslak)
Rafał Maślak namawia brata Olka, by wziął udział w castingu

Rafał Maślak namawia brata Olka, by wziął udział w castingu

Rafał Maślak namawia brata Olka, by wziął udział w castinguPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida