środa 10-06-15, czytany: 3837 razy, autor: Sisi, fyla

Donatan o współpracy z Marylą: Byłem upierdliwym chamem

Artystka nie pozostawała dłużna.

DonatanDonatan / Newseria, Youtube
Donatan słynie z tego, że potrafi wyławiać prawdziwe perełki. Ola Ciupa, Luxuria Astaroth, czy Cleo zaistniały tak naprawdę dzięki niemu. Tym razem producentowi trafiła się współpraca z gwiazdą dużego formatu. Teledysk do kawałka Pełnia z Marylą Rodowicz zobaczyło już prawie 2,5 mln widzów.

Donatan udzielił właśnie wywiadu agencji Newseria Lifestyle, w którym zdradził, jak przebiegała współpraca:

– Podczas pracy byłem tak samo upierdliwym chamem, jakim jestem na co dzień. Maryla mnie zaskoczyła, bo również jest upierdliwa. Jest osobą bardzo dbającą o szczegóły. W związku z tym na planie teledysku światełko, które było skierowane na nią, musiało być odpowiednio dostrojone. Różne ujęcia z nią musiały być odpowiednio przeprowadzone, co mnie osobiście bardzo odpowiada, bo szanuję artystów, którzy mają pomysł na siebie i wiedzą, w jaki sposób chcą wyglądać, czy to w nagraniach muzycznych, czy to w teledyskach.


Donatan był zaskoczony, że Maryla sama planuje swoją pracę:

– Kiedyś uważałem, że w otoczeniu osoby, która odnosi duży sukces, pojawiają się menadżerowie, osoby, które coś za nią robią, zostawiając tej osobie tylko wąski wycinek pracy. Jest to nieprawdą. Idąc za namową Maryli, dalej zajmuję się więc wszystkim, od scenariuszy, przez muzykę, realizację, aż po promocję i dystrybucję. Jeżeli sam artysta, twórca, nie będzie pilnował dookoła siebie wszystkich tych rzeczy, to nikt za niego tego nie zrobi. Praca menadżera czy każda inna jedynie, co może zrobić, to spieprzyć coś.


Dodał, że praca z Rdowicz to dla niego swego rodzaju wyróżnienie:

– W mojej ocenie Maryla jest barwną ikoną naszej sceny. Jej 700 lat bytności na scenie determinuje ją do tytułu osoby, z którą chciałem zrobić utwór. Słuchali jej moi rodzice, rodzice moich rodziców i dziadkowie moich dziadków, w związku z czym dla mnie to zaszczyt pracować z nią. Utwór „Pełnia” ukazuje Marylę w zupełnie innym obliczu, na nowoczesnym bicie, gdzie ona odnajduje się jak ryba w wodzie. Pokazuje też, że ja, młody, skromny producent jestem w stanie coś wyprodukować dla takiej wielkoformatowej gwiazdy.


Jak oceniacie efekt końcowy?

 
Donatan o Maryli: Zaskoczyła mnie

Donatan o Maryli: Zaskoczyła mnie


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida