środa 10-06-15, czytany: 5594 razy, autor: Rain Dog

Zbigniew Stonoga: Ja nie jestem oszustem, złodziejem FB

...takim, jak te s***ny z Wiejskiej.

Zbigniew StonogaZbigniew Stonoga / Stonoga okładka gazety
Afera taśmowa postawiła na nogi polski wymiar sprawiedliwości, dziennikarzy i ludzi, którzy śledzą coraz to nowe sensacje związane z wyciekiem prywatnych rozmów polityków i biznesmenów oraz akt z przesłuchań ujawnionych przez Zbigniewa Stonogę.

Biznesmen i wydawca gazety Stonoga został wczoraj zatrzymany przez policję i przesłuchany, a następnie wypuszczony do domu. Biznesmen ma jedynie zakaz opuszczania kraju.

Na FB Stonoga opublikował apel do dziennikarzy, by pisząc o nim używali jego pełnego nazwiska, a nie - zgodnie z prawem dziennikarskim nakazującym utajnianie danych osobowych osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa - pisać jedynie pierwsza literę nazwiska.

Stonoga podkreślił, że mówi o tym jako "dziennikarz, redaktor czasopisma zarejestrowanego w sądzie".

- Proszę używać pełnych moich danych, bo ja nie jestem oszustem, złodziejem i przestępcą, takim ja te s** z Wiejskiej - wypalił znany z niewyparzonego języka biznesmen.

- Zarzucacie mi, że wam utrudniam pracę, bo mogłem zakryć dane osobowe widniejące w materiałach. Nic podobnego - musiałbym te dokumenty zgrać na swój dysk twardy, wyedytować i opublikować i właśnie w ten sposób popełnić przestępstwo ujawniania materiałów z akt śledztwa. Ja udostępniłem wcześniej ujawnione materiały - wyjaśnił Stonoga swoje postępowanie.

- Pora zacząć mówić in pisać o tym merytorycznie, tak jak nakazuje to kunszt dziennikarski. Bo służąc w taki sposób, w jaki społeczeństwu służycie do tej pory, służycie tym s***m, złodziejom... - po czym biznesmen ruszył z tyradą pod adresem Andrzeja Seremeta, Leszka Millera i innych polityków.

Ale afera!Apel do dziennikarzy.

Posted by Zbigniew Stonoga on 10 czerwca 2015


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida