sobota 20-06-15, czytany: 10199 razy, autor: fyla

Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Nic dziwnego, że artystce podskoczyło ciśnienie.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska / KAPiF
Publikacje w prasie i internecie od czasu do czasu podnoszą gwiazdom ciśnienie. Nie chodzi tylko o zdjęcia ze ścianek, na których wystaje bielizna lub makijaż wypada niekorzystnie. Czasami dochodzi do draki z powodu wywiadów. Taki już jest ten nasz show-biznes...

Ostatnio pojawiły się publikacje, które głosiły, że Natalia Kukulska (39 l.) chce odciąć się od kojarzenia jej z rodzicami. Okazuje się, że takie słowa wcale nie padły z ust artystki. Natalia postanowiła wyprostować sprawę na FB:

Mam już dość?
To niesamowite, że teraz nawet strach udzielać wypowiedzi telewizyjnej… bo choć jest zamkniętą całością i łatwo ją zweryfikować, oglądając ją i tak media wyciągną z kontekstu słowa, zestawią, przekręcą… I tak po koncercie w Opolu udzieliłam szerokiego wywiadu o muzyce, występie, o książce o mojej mamie, o wielkich emocjach towarzyszących koncertowi Życia mała garść, który miał miejsce w Opolu. O tym, że przykre są plotki i niesprawiedliwości, które zakłócają właściwą pamięć o moich rodzicach a podsycają je media. Na pytanie, czy szykuję coś nowego - odpowiedziałam, że już wszystko zostało powiedziane i mam dość… walki z mediami.
Co czytam? - że mam dość rozmawiania o rodzicach i przeszkadza mi to, że cokolwiek zrobię, jestem z nimi kojarzona…
Czytam, że się żalę...
Żal to jest mi dopiero teraz, gdy to czytam... Zwłaszcza, że uruchamia to lawinę hejtu. A prawda? Gdzieś na ósmym planie.


Kilka tygodni temu Kukulska w rozmowie z weekend.gazeta.pl określiła show-biznes jako jarmark:

Show-biznes to jarmark, stosowanie różnego rodzaju podstępów, tanich zabiegów, „cyrkowych chwytów dla chłonnych mas” - jak śpiewam. I możemy w tym albo uczestniczyć, jak Lady Gaga, która znakomicie potrafi manipulować mediami, albo powiedzieć: Nie, dziękuję, ta maskarada nie jest już dla mnie. Dzisiaj wreszcie chcę i mogę robić muzykę po swojemu, niech to będzie szczere, niech to będzie dla mniejszej publiczności, ale przynajmniej wtedy mam pewność, że jeśli z tymi ludźmi usiądę po koncercie, będę miała o czym rozmawiać. Pióra w dupsku? Nie, dziękuję.


Ma rację?

 


Mam już dość?To niesamowite, że teraz nawet strach udzielać wypowiedzi telewizyjnej… bo choć jest zamkniętą całością i ...

Posted by Natalia Kukulska on 18 czerwca 2015


Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo... 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Natalia Kukulska A...
Natalia Kukulska A...
Natalia Kukulska,j...
Natalia Kukulska,j...
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida