środa 24-06-15, czytany: 3214 razy, autor: Rain Dog

Jake Lloyd, czyli Anakin Skywalkwer, ma duży problem

Ucieczka przed wozem policyjnym to przy tym pestka.

Jake LloydJake Lloyd / Mat. prasowe
W poniedziałek pisaliśmy o znanym z roli Anakina Skywalkera z 1. części Gwiezdnych wojen aktorze, który został zatrzymany przez policję. Jake Lloyd nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, potem sprowokował policję do pościgu. Uciekając oczywiście złamał masę przepisów. W końcu ucieczka zakończyła się kolizją - Lloyd uderzył w drzewo.

Mężczyźnie postawiono zarzuty związane z jego ucieczką. Okazuje się, że ten incydent był zaledwie czubkiem góry lodowej - kłopoty Lloyda są znacznie poważniejsze.

Jak donosi TMZ, aktor jest chory na schizofrenię. Zanim wpadł w ręce policji po pościgu, w marcu miał pobić swoją matkę - podobno stało się to na skutek przerwy w terapii.

Portal dotarł do informacji policyjnych. Według nich matka Lloyda wezwała pomoc po tym, jak jej syn wpadł we wściekłość, przewrócił ją i zaczął po niej chodzić. Kobieta miała posiniaczone ciało i mocno potłuczone ramię.

Według matki mężczyzna nigdy wcześniej nie zachowywał się agresywnie. Pierwsze objawy schizofrenii zauważono u niego, gdy miał 19 lat. Od tamtego czasu był pod opieką rodziny i lekarzy. Teraz, gdy wróci do domu, ma znów wrócić do terapii.''Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida