środa 24-06-15, czytany: 3174 razy, autor: Rain Dog

Jake Lloyd, czyli Anakin Skywalkwer, ma duży problem

Ucieczka przed wozem policyjnym to przy tym pestka.

Jake LloydJake Lloyd / Mat. prasowe
W poniedziałek pisaliśmy o znanym z roli Anakina Skywalkera z 1. części Gwiezdnych wojen aktorze, który został zatrzymany przez policję. Jake Lloyd nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, potem sprowokował policję do pościgu. Uciekając oczywiście złamał masę przepisów. W końcu ucieczka zakończyła się kolizją - Lloyd uderzył w drzewo.

Mężczyźnie postawiono zarzuty związane z jego ucieczką. Okazuje się, że ten incydent był zaledwie czubkiem góry lodowej - kłopoty Lloyda są znacznie poważniejsze.

Jak donosi TMZ, aktor jest chory na schizofrenię. Zanim wpadł w ręce policji po pościgu, w marcu miał pobić swoją matkę - podobno stało się to na skutek przerwy w terapii.

Portal dotarł do informacji policyjnych. Według nich matka Lloyda wezwała pomoc po tym, jak jej syn wpadł we wściekłość, przewrócił ją i zaczął po niej chodzić. Kobieta miała posiniaczone ciało i mocno potłuczone ramię.

Według matki mężczyzna nigdy wcześniej nie zachowywał się agresywnie. Pierwsze objawy schizofrenii zauważono u niego, gdy miał 19 lat. Od tamtego czasu był pod opieką rodziny i lekarzy. Teraz, gdy wróci do domu, ma znów wrócić do terapii.''Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
HAUL DOMOWY TKMAXX...
MieszkamyTv (Subskrybuj 2 kanał szusz Tematyka domu )
HAUL DOMOWY TKMAXX...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida