sobota 11-07-15, czytany: 18904 razy, autor: Sisi

Ariana Grande przeprasza Amerykę!

Upadek świetnie zapowiadającej się gwiazdy?

Ariana GrandeAriana Grande / © Instagram
Wygląda na to, że Ariana Grande (22 l.) na własnej skórze przekona się, że nie można zadzierać nosa i poniżać innych. Nawet gwiazdorski status nie upoważnia do pomiatania innymi. Gdy tylko Ari pojawiła się w show biznesie mówiono o niej, że gwiazdorzy gorzej niż Mariah Carey. Dowody? Grande obrała wodą asystenta, gdy uznała, że napój jest za ciepły, brzydzi się fanów, pozwala się fotografować jedynie z jednej strony, a ostatnio zwyzywała w sklepie z pączkami asystentkę i kazała jej przyprowadzić "profesjonalistę".

W tym samym sklepie z łakociami, doszło do jeszcze jednego incydentu z 22-łatką. Ari najpierw polizała pączki, których nie kupiła, a później zaczęła krzyczeć, że "Nienawidzi Ameryki i Amerykanów". Ciekawa mowa jak na rodowitą Amerykankę, która mieszka w swoim kraju.

Wizerunek gwiazdy i tak jest już mocno nadszarpnięty przez krążące o niej niepochlebne plotki. Dodatkowo mówi się o tym, że Ariana przeceniła swoją sławę i wynajmowała zbyt duże stadiony na swoje koncerty - w wyniku czego większość miejsc stała pusta. Koniecznie stało się obniżenie cen biletów na show gwizadorzącej artystki. Ich cena to zaledwie 16 dolarów.

W każdym razie, agenci gwiazdy przygotowali dla niej "przeprosiny dla Ameryki". Jednak mogą się okazać strzałem w kolano.

Jestem nieskończenie dumna z tego, że jestem Amerykanką i zawsze podkreślałam, że kocham mój kraj. Moje słowa padły w trakcie prywatnej rozmowy z przyjacielem, który kupował pączki i zostały wyjęte z kontekstu i przepraszam za to, że nie byłam bardziej uważna w doborze słów. Zdrowa dieta jest dla mnie ważna i czasem denerwuję się, gdy widzę, że Amerykanom zdarza się bezmyślnie pochłaniać jedzenie, które może szkodzić i im, i całemu społeczeństwu - mówi Ari.


Jeszcze taka ciekawostka odnośnie diety Ariany. Piosenkarka powiedziała kiedyś, że jest weganką i podstawą jej diety jest... łosoś.


Ariana Grande przepradza Amerykę!

Ariana Grande przepradza Amerykę!

Ariana Grande przepradza Amerykę!
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...
NIC SIE NIE DZIEJE...
Julia Kobus
NIC SIE NIE DZIEJE...


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość24-03-16, 21:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ariana grandę jest polakiem

gość01-11-15, 09:36, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 02-08-15, 16:32 napisał(a): Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida