sobota 11-07-15, czytany: 19515 razy, autor: Sisi

Ariana Grande przeprasza Amerykę!

Upadek świetnie zapowiadającej się gwiazdy?

Ariana GrandeAriana Grande / © Instagram
Wygląda na to, że Ariana Grande (22 l.) na własnej skórze przekona się, że nie można zadzierać nosa i poniżać innych. Nawet gwiazdorski status nie upoważnia do pomiatania innymi. Gdy tylko Ari pojawiła się w show biznesie mówiono o niej, że gwiazdorzy gorzej niż Mariah Carey. Dowody? Grande obrała wodą asystenta, gdy uznała, że napój jest za ciepły, brzydzi się fanów, pozwala się fotografować jedynie z jednej strony, a ostatnio zwyzywała w sklepie z pączkami asystentkę i kazała jej przyprowadzić "profesjonalistę".

W tym samym sklepie z łakociami, doszło do jeszcze jednego incydentu z 22-łatką. Ari najpierw polizała pączki, których nie kupiła, a później zaczęła krzyczeć, że "Nienawidzi Ameryki i Amerykanów". Ciekawa mowa jak na rodowitą Amerykankę, która mieszka w swoim kraju.

Wizerunek gwiazdy i tak jest już mocno nadszarpnięty przez krążące o niej niepochlebne plotki. Dodatkowo mówi się o tym, że Ariana przeceniła swoją sławę i wynajmowała zbyt duże stadiony na swoje koncerty - w wyniku czego większość miejsc stała pusta. Koniecznie stało się obniżenie cen biletów na show gwizadorzącej artystki. Ich cena to zaledwie 16 dolarów.

W każdym razie, agenci gwiazdy przygotowali dla niej "przeprosiny dla Ameryki". Jednak mogą się okazać strzałem w kolano.

Jestem nieskończenie dumna z tego, że jestem Amerykanką i zawsze podkreślałam, że kocham mój kraj. Moje słowa padły w trakcie prywatnej rozmowy z przyjacielem, który kupował pączki i zostały wyjęte z kontekstu i przepraszam za to, że nie byłam bardziej uważna w doborze słów. Zdrowa dieta jest dla mnie ważna i czasem denerwuję się, gdy widzę, że Amerykanom zdarza się bezmyślnie pochłaniać jedzenie, które może szkodzić i im, i całemu społeczeństwu - mówi Ari.


Jeszcze taka ciekawostka odnośnie diety Ariany. Piosenkarka powiedziała kiedyś, że jest weganką i podstawą jej diety jest... łosoś.


Ariana Grande przepradza Amerykę!

Ariana Grande przepradza Amerykę!

Ariana Grande przepradza Amerykę!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
VLOG DOMOWY
Szusz(Subskrybuj aby nie przegapć nowości:))
VLOG DOMOWY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
stylizacjetv
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość24-03-16, 21:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ariana grandę jest polakiem

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida