wtorek 14-07-15, czytany: 2517 razy, autor: Rain Dog

Niesiołowskiego poniosło w trakcie rozmowy z Legierskim

Poseł PO: "Narkoman jest przede wszystkim kompletnym durniem!"

Stefan NiesiołowskiStefan Niesiołowski / © KAPiF
Po tym, co wydarzyło się w miniony weekend, kiedy po zażyciu dopalaczy do szpitali trafiło mnóstwo pacjentów z zagrożeniem życia, w mediach znów rozgorzała dyskusja na temat środków odurzających i przepisów, które miałyby regulować dostęp do takich substancji.

Znów spierają się dwa obozy - jeden, reprezentujący zwolenników legalizacji przynajmniej części narkotyków i drugi, stojący do niego w opozycji, przekonujący, że dostęp do środków odurzających nie może być legalny.

Na ten temat dyskutowali dziś goście w TVN 24 - Stefan Niesiołowski, poseł PO znany z porywczości i mocnych słów rzucanych w emocjach oraz Krystian Legierski, który reprezentuje środowiska mniejszości seksualnych, a w ostatnich wyborach prezydenckich otwarcie przyznał, że nie glosuje na Bronisława Komorowskiego, ponieważ PO nie zrobiło nic wobec tych środowisk.

Niesiołowski przekonywał, że panujące w Polsce prawo dotyczące dostępu do narkotyków, nie jest wcale złe. Zapewniał, że jest przeciwnikiem legalizacji narkotyków.

- Sytuacja z dopalaczami wymknęło się spod kontroli w paru regionach, ale nie można na tej podstawie twierdzić, że polityka poniosła fiasko. Przez wiele lat sytuacja była kontrolowana, natomiast przestępcy udostępnili swoje metody i trzeba udoskonalać metody walki z nimi - mówi poseł (cytujemy za Super Expressem).


Tymczasem Legierski skrytykował politykę PO w tej kwestii:

- Zupełnie nie podzielam tej opinii. Zakup dopalaczy przez internet nie przedstawia żadnych problemów, ta polityka jest absurdalnie głupia - powiedział.


Dodał, że dopisywanie do listy środków nielegalnych kolejnych pozycji jest nieskuteczną bronią w walce z dopalaczami.

Niesiołowski uniósł się - stwierdził, że propozycja legalizacji narkotyków jest "obrzydliwa".

- Póki mi sił wystarczy, nigdy nie poprę legalizacji narkotyków. Mamy teraz moment, że przewagę mają gangsterzy, ale za chwilę będą w więzieniach - stwierdził poseł.


A kiedy Legierski zapytał, czy rodzice woleliby, żeby państwo zamknęło ich dziecko w więzieniu, czy raczej potraktowało jak alkoholika i zafundowało terapię, Niesiołowski wybuchnął:

- Narkoman jest przede wszystkim kompletnym durniem!

Niesiołowskiego poniosło w trakcie rozmowy z Legierskim

Krystian Legierski, zdjęcie profilowe z FacebookaPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida