poniedziałek 20-07-15, czytany: 4727 razy, autor: Rain Dog

Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce Gali

"To była taka najmocniejsza moja inspiracja."

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska / Gala
Dziś do kiosków trafia nowy numer Gali z Anną Wendzikowską, jej partnerem Patrykiem Ignaczakiem i ich córką Kornelią na okładce.

Zanim dowiedzieliśmy się o rodzinnej sesji, dziennikarka pokazała twarz córki na swoim profilu instagramowym. Napisała, że w związku z dużym zainteresowaniem jej dzieckiem ze strony obcych osób, ona i jej partner postanowili pokazać Kornelię "na swoich warunkach".

W niedzielę celebrytka opowiedziała w Dzień Dobry TVN o kulisach sesji. Przyznała, że inspirowała się sesją Angeliny Jolie i Brada Pitta, którą pokazał People po narodzinach bliźniąt.

- Piękna sesja Angeliny Jolie i Brada Pitta - taka naturalna i taka prosta, i to gdzieś była taka najmocniejsza moja inspiracja - powiedziała Wendzikowska. - Chciałam, żeby ta sesja była taka bardzo domowa, prosta, pozbawiono szczególnych udziwnień. Żebyśmy byli my, Kornelia i miłość - dodała.


Dziennikarka powiedziała także, że Kornelia jest pozytywnie nastawiona do świata i nie sprawia kłopotów:

- Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Kiedy zaczęła się uśmiechać, to była radość, że jest wreszcie kontakt z nią, że w zasadzie uśmiechała się bez przerwy. Wszystkie opowieści moich koleżanek, które zostały mamami przede mną tak mnie mocno nastraszyły, że ja się spodziewałam, że będzie naprawdę dużo gorzej, dużo ciężej. Ta rzeczywistość jest zdecydowanie mniej hardcorowa niż moje wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądało macierzyństwo - powiedziała Wendzikowska.


Celebrytka opowiedziała także, jak dzieli się obowiązkami z ojcem dziecka:

- W momencie, kiedy ja wyjeżdżam, kiedy pracuję, Patryk przejmuje opiekę, w momencie kiedy Patryk ma koncert albo wychodzi, ja się zajmuję, ale to jest tak, że każde z nas ma tych obowiązków cały pakiet. Patryk jest fantastycznym ojcem. Czuje to, wie, czego Kornelia potrzebuje instynktownie i nie mam takiego poczucia, że się w jakikolwiek sposób boję ją zostawić z nim - wyznała dziennikarka.
Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce Gali

Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce GaliPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida