wtorek 21-07-15, czytany: 28376 razy, autor: fyla

Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż?

Za kogo?

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska / Instagram
Jej związkiem i dzieckiem żyje teraz cała Polska. Ciąża Anny Wendzikowskiej była dla wielu sporym zaskoczeniem. Dziennikarka przez długi czas nie pokazywała twarzy małej Kornelii. Wreszcie zdecydowała się zrobić to na Instagramie i okładce kolorowego magazynu. Teraz wszyscy dopytują, czy Ania wyjdzie za Patryka Ignaczaka. Póki co nie słychać o wybieraniu sukni ślubnej.

Ania ma już za sobą jeden związek małżeński. W 2007 roku pisano o Christopherze Combe. Christopher jest bankowcem. Urodził się w Stanach Zjednoczonych, ale Ania poznała go w Londynie, gdzie pracowała jako kelnerka. Różnice kulturowe doprowadziły jednak do rozwodu:


Jeden huczny ślub mam już za sobą. Gdy miałam 25 lat, poznałam w Londynie Christophera. Był pół Grekiem, pół Amerykaninem, dlatego ślub braliśmy w Cerkwi. Myślałam, że zostanę już na stałe w Anglii, ale okazało się, że temperamenty polski i grecko-amerykański niezbyt do siebie pasują. Londyn to ogromne miasto, mało przyjazne. Komfort życia jest niski: wszędzie musisz dojechać zapchanym metrem, ze wszystkimi trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. No i deszcz, który ciągle pada. Czułam się zmęczona takim życiem. Zaczęłam tęsknić za krajem, za rodziną. A Christopher nie chciał żyć w Polsce. Rozstaliśmy się i od tamtej pory nie mamy ze sobą kontaktu- padło w jednym z wywiadów dla magazynu Flesz.


Tym razem życzymy więcej szczęścia.


Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż?

Pamiętacie, że Wendzikowska już raz wyszła za mąż? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Wracam
Sorry Boys
Wracam
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (3): sortuj ↓

gość26-05-16, 15:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie no padał deszcz w Londynie i korki... To faktycznie powód do rozwodu... Nie lepiej powiedzieć prawdę, że na kasę poleciała. ..

gość28-10-15, 23:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Za mieszkanie w Anglii powinni dopłacać. Przebrzydki odizolowany kraj.

gość28-10-15, 23:25, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

nigdy bym się nie zadał z kelnerką ale zachodnioeuropejczycy mają niskie standardy urody. mieszkania, komfortu. Byle dziewucha z miesnego w Polsce tam jest posrzegana jako pięknosc.

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida