środa 22-07-15, czytany: 4530 razy, autor: Rain Dog

Wyrok dla Katarzyny Waśniewskiej jest ostateczny

25 lat więzienia - Sąd Najwyższy oddalił kasację obrony.

Katarzyna WaśniewskaKatarzyna Waśniewska / Super Express okładka
Dziś Sąd Najwyższy orzekł, że wyrok 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej za zabicie półrocznej córki Madzi jest ostateczny. Sąd oddalił kasacje obrony i prokuratury. Jak donosi portal tvn24.pl, obrona wnosiła o ponowny proces, prokuratura zaś chciała uchylenia uniewinnienia Waśniewskiej z zarzutu kierowania podejrzeń na inną osobę.

Sędzia Sądu Najwyższego argumentowała, że ustalono zamiar oskarżonej - chęć ukrycia zabójstwa, sfingowanie porwania, które Waśniewska zorganizowała, by uchronić się przed odpowiedzialnością, a także to, że rysy osobowości skazane są "specyficzne".

24 stycznia 2012 roku policja poinformowała media o zaginięciu Magdaleny z Sosnowca. Według matki dziecko zostało porwane z wózka w centrum miasta. Potem Waśniewska zeznawała, że córka wypadła jej z rąk i uderzyła się w głowę. Po kilkunastu dniach poszukiwać ciało dziecka znaleziono zakopane w ziemi w jednym z parków.

Waśniewska została skazana wyrokiem Sądu Apelacyjnego w październiku 2014 roku. Zastrzeżono, że skazana będzie się mogła ubiegać o zwolnienie najwcześniej po 20 latach.
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida