wtorek 04-08-15, czytany: 6086 razy, autor: Sisi

Halle Berry bierze rozwód?

Trzeci w swoim życiu.

Halle BerryHalle Berry / © Fame/Flynet
Halle Berry (48 l.) lokuje uczucia w bardzo złych partiach. Jej pierwszy chłopak pobił ją tak mocno, że aktorka trafiła do szpitala i do dzisiaj nie słyszy na jedno ucho. Pierwszym mężem aktorki był baseballista, David Justice, który również stosował wobec Halle przemoc fizyczną. Po rozwodzie z Davidem gwiazda wpadła w depresję i zastanawiała się nad popełnieniem samobójstwa.

Siedziałam w samochodzie i wiedziałam, że ulatnia się czad. Chciałam umrzeć. I wtedy wyobraziłam sobie moją mamę, która mnie odnajduje. Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę takim tchórzem - wyznała Berry.


Kolejnym mężem Halle był Eric Benet, który miał problem z wiernością. Eric był seksoholikiem i notorycznie zdradzał aktorkę. W momencie, gdy gwiazda nakryła męża w łóżku z dwoma kobietami, momentalnie wystąpiła o rozwód.

Trzeci mąż Berry, Olivier Martinez, miał być tym ostatnim i najlepszym mężczyzną w życiu gwiazdy. Jednak wielu wypominało mu przeszłość - Olivier był kiedyś narzeczonym Kylie Minogue i... zdradzał ją, gdy ona walczyła z rakiem piersi.

W każdym razie, Olivier i Halle doczekali się potomka - synka o imieniu Maceo. Aktorzy wzięli ślub w 2013 roku. Dzisiaj media informują, że od rozwodu dzieli ich lada chwila. Co poszło nie tak? Aktorka po raz kolejny powieliła toksyczny schemat związku i związała się z agresywnym mężczyzną. Olivier nie radzi sobie z napięciem i złością, którą wyładowuje na żonie.

 


Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Janet i Halle
Janet i Halle
Halle i Penelope
Halle i Penelope
Wygodnie
Wygodnie
Halle Berry
Halle Berry
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida