poniedziałek 17-08-15, czytany: 3508 razy, autor: Rain Dog

Radwańska wśród najlepiej zarabiających sportsmenek świata

Ostatnio na korcie zarobiła mniej, ale trzyma się nieźle.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska / © KAPiF
Magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających sportsmenek świata. Na pierwszym miejscu znalazła się Maria Szarapowa. Rosjanka wygrała ranking po raz jedenasty. Szarapowa sytuuje się bardzo wysoko mimo tego, że nie rozgrywa najlepszego sezonu. Jest jednak ulubienicą sponsorów i głównie dzięki nim zarobiła w ciągu roku 29,7 miliona dolarów.

Na drugim miejscu znalazła się Serena Williams. Jej roczne zarobki są wyceniane na 24, 6 miliona dolarów. Aż 11,6 miliona Williams wywalczyła na korcie, reszta to dochody od sponsorów.

Trzecie miejsce w rankingu zajmuje Caroline Woźniacki. Jej roczny dochód szacuje się na 14,6 miliona dolarów (z tego 11 milionów to wpływy reklamowe).

W zestawieniu znalazła się jedna Polka. Agnieszka Radwańska, która rozgrywa słaby sezon, spadła ostatnio na 14. miejsce w rankingach WTA (była na 6.). Spadły jej wpływy z gry, ale wzrosły komercyjne przychody - z 3 do 4 milionów dolarów. W sumie Radwańska z 6 milionami dolarów zarobionych w ciągu roku wylądowała na 10. miejscu najlepiej zarabiających sportsmenek świata.

Dodajmy, że w pierwszej dziesiątce jest aż siedem tenisistek.Radwańska wśród najlepiej zarabiających sportsmenek świataPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida