wtorek 18-08-15, czytany: 11852 razy, autor: Rain Dog

Świerzyński z Bayer Full o swojej burzliwej przeszłości

Lider zespołu disco polo ożenił się z 16-latką, która była w ciąży.

Sławomir świerzyńskiSławomir świerzyński / © KAPiF
Sławomir Świerzyński (54 l.) jest liderem najbardziej rozpoznawalnej grupy disco polo. Dziś jest statecznym mężem, ojcem i dziadkiem. Ale nie zawsze tak było. Muzyk ma na swoim koncie kilka "wpadek" i sam przyznaje, że jego życie nie zawsze było wzorowe.

Tygodnik Dobry Tydzień, który pokazuje gwiazdy z ich dobrych stron, wraca do dawnych lat, gdy Świerzyński udzielał się w harcerstwie.

Miał 22 lata. Poznał młodszą dziewczynę, której zawrócił w głowie. Dziewczyna później została jego żoną. Ale początki były burzliwe - 16-latka zaszła w ciążę. Świerzyński ożenił się z nią od razu. Owocem młodzieńczej miłości jest pierwszy syn pary.

Potem bywało różnie. Wraz z popularnością pojawiło się mnóstwo pokus, którym gwiazdor ulegał.

Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk - cytuje muzyka Dobry Tydzień.


W tym czasie urodziła się córka muzyka. Była owocem pozamałżeńskiego romansu lidera Bayer Full.

Magazyn przypomina trudny moment w życiu gwiazdora. Był 2004 rok. Zaginął syn Świerzyńskiego. Okazało się, że został porwany. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze - dziecko zostało odnalezione całe i zdrowe.

54-letni dziś muzyk prowadzi się dobrze i czeka na kolejnego wnuka. Dziecka spodziewają się syn muzyka i jego żona.
Świerzyński z Bayer Full o swojej burzliwej przeszłościPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość16-10-16, 15:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jak maz zdradza to jest OK .zonka czeka ,wybacza ,a pozniej o wszytskim sie zapomina .ale jak kobieta zdradzi to odrazu k...was .zostawila dzieci I meza...DLA mnie zdrada to zdrada czy chlop czy baba I smieszy mine jak pozniej sie lansuje Jakie to dobre malzenstwo.po co sie chwalic ..starajcie sie DLA siebie a nie DLA ludzi

gość25-02-16, 22:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 19-08-15, 12:57 napisał(a):
gość, 19-08-15, 04:05 napisał(a):
gość, 18-08-15, 22:37 napisał(a):
gość, 18-08-15, 21:24 napisał(a):
Droga Pani od Caps Locka:
Mamy XXI wiek. To nie te 'stare' czasy, ze facet (albo też i kobieta) zdradza partnera, a w domu jakiej to rodzinki nie udają. Wybaczenie? Owszem. Każdy popełnia błędy, ale wybaczenie zdrady? Pani chyba nie czyta tego, co pisze. Tu o miłości, przebaczeniu i szacunku, a w temacie notorycznego zdradzania żony. Może Pani jest taką zdradzaną żoną i tylko szuka tłumaczenia na rozwiązłego męża, a tymi absurdalnymi komentarzami tylko stara się wmówić, że pozostanie przy takim kur***rzu jest super.


NIE JESTEM ZDRADZANA ZONA ,ALE KOBIETA MĄDRĄ I ROZSĄDNĄ ,PANI KENNEDY MAWIAŁA ZE KAŻDY FACET ZDRADZA I ONA JAKO MĄDRY CZŁOWIEK O TYM WIE ,Z MĘŻEM BYŁA SZCZĘŚLIWA ,NIGDY GO NIE ZOSTAWIŁA ,PO ŚMIERCI PREZYDENTA ,DBAŁA O JEGO IDEALNY WIZERUNEK ,BYŁA JAKO JEGO ZONA Z NIM SZCZĘŚLIWA KOBIETY SA ROŻNE


Czemu podajesz przykłady bogatych kobiet, które pewnie robiły to dla swojej wygody :)? albo glupia jesteś albo marny troll :D

skarbie bo takie sa znane ,tak jak Kennedy postępują tez biedniejsze i żyjące skromniej kobiety

widać że jako starszy druh pukał ile wlezie aż wpadł z 16latką, dlatego ją nie kochał tylko zdradzał, a ona dla ochrony jego sławy siedziała cicho, może gdyby byli biedni już dawno by sie pozabijali, czytam tu i rozumie dlaczego teraz tyle rozwodów skoro takie rzeczy dla was są normalne, jeśli ślub dziewczyny w wieku 16 lat jest normalny to nie mam pytań

strony
1


Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida