środa 19-08-15, czytany: 11164 razy, autor: Rain Dog

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Sorry, Bey.

Jessica AlbaJessica Alba / © Fame/Flynet
34-letnia Jessica Alba na planie filmowym pojawia się sporadycznie. Nie oznacza to, że gwiazda się nudzi. Nic z tych rzeczy! Aktorka rozwija biznes, który przynosi jej olbrzymie dochody. Mowa o firmie The Honest Company, w której Alba posiada 20-procentowy udział.

Zobacz: AFERA wokół kremów do opalania marki Jessiki Alby

Ekspansja firmy na rynku zakończyła się dla Alby sukcesem. Firma reklamuje swoje produkty jako naturalne i nietoksyczne. Sprzedaje pieluchy, akcesoria do pielęgnacji dzieci, a także środki czystości. Sukces firmy jest sukcesem Jessiki - również tym finansowym.

Doszło do tego, że dochód aktorki przewyższył ten, którym może się pochwalić Beyonce. Podczas gdy Alba zarobiła 340 milionów w ciągu roku, Bey "zaledwie" 250 milionów.

Wartość firmy Honest szacuje się na więcej niż 1,7 miliarda dolarów. 20 procent z tej sumy należy do aktorki. Imponujące.

Wiadomo, że za sukcesem firmy stoi cały sztab ludzi. Alba nie jest jedyną odpowiedzialną za dobrą sprzedaż pieluch i proszków do prania. Ale to ona sygnuje markę swoją twarzą. A ta twarz - jak widać - jest warta mnóstwo pieniędzy.Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła BeyoncePolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jessica Alba
Jessica Alba
Jessica Alba
Jessica Alba
Honor&Haven
Honor&Haven
Jessica Alba
Jessica Alba
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida