piątek 21-08-15, czytany: 4999 razy, autor: fyla

Maciej Stuhr o okładce Faktu: Wy to kupujecie!

"Winą za takie ku*estwo musicie się podzielić."

Maciej StuhrMaciej Stuhr / KAPiF
Ta okładka wstrząsnęła wczoraj polskimi mediami. Na pierwszej stronie Faktu pokazano foto zakrwawionej dziewczynki, która kilka godzin później nie żyła. Zdjęcie wykonano w Kamiennej Górze. 10 latka wchodziła z rodzicami do księgarni i została zaatakowana siekierą. Co za koszmar!

W sieci wiele osób zaczęło bojkotować tabloid za pokazanie przestraszonej i ciężko rannej dziewczynki. Naczelny w rozmowie z Wirtualnymi Mediami tłumaczył, że foto pokazuje jedynie ogrom tragedii:

Historia morderstwa dziewczynki w Kamiennej Górze jest tak przerażająca, że nie miałem wątpliwości, czy zrobić taką okładkę, która odda niepojęty bezsens i okrucieństwo tej zbrodni. Przyznaję, że okładka jest mocna, bo przemawia z niej przerażenie bezbronnego dziecka. Zdjęcie pokazuje ogrom tragedii, nie epatując przy tym okrucieństwem, martwym ciałem czy głębokimi ranami. Takich zdjęć "Fakt" nigdy nie wydrukuje. Nie uczestniczymy w wyścigu na to, która gazeta ma więcej krwi, kryminałów i złych ludzi z czarnymi paskami na oczach.


Do dyskusji włączył się Maciej Stuhr, który zamieścił post na swoim FB, którym winą za takie okładki obarcza kupujących takie historie. Jest popyt - jest podaż:

Cały Facebook zieje nienawiścią na Fakt. A mnie to jakoś w ogóle nie dziwi. Przeciwnie jestem absolutnie pewien, że za pół roku zrobią coś gorszego , a za rok jeszcze bardziej gorszego. Mnie dziwi, że Wy, Drodzy Państwo to kupujecie. I niestety to Wy musicie się tą winą za takie kurewstwo nieco podzielić.


Zgadzacie się?

 


Maciej Stuhr o okładce Faktu: Wy to kupujecie!

Maciej Stuhr o okładce Faktu: Wy to kupujecie!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida