czwartek 10-09-15, czytany: 52565 razy, autor: fyla

Ola Sadkowska - wszyscy piszą o tej dziewczynie z Top Model

Ma bardzo ciemną przeszłość.

Aleksandra SadkowskaAleksandra Sadkowska / TVN
Choć to nie pierwsza edycja tego programu, a zwyciężczynie poprzednich nie zawsze odnosiły sukces (ostatnio wygrała Osi Ugonoh), chętnych do wzięcia udziału w Top Model wciąż jest sporo.

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji show, a w nim przystojni panowie i piękne panie oraz historie chwytające za serce.

Poznajcie Olę Ławnik Sadkowską. O tej osiemnastolatce mówią teraz wszyscy. Ola chce udowodnić, że w życiu może jeszcze osiągnąć sukces. Póki co, jak sama mówi, czuje się gorsza od innych. Dlaczego? Ola przez trzy lata nie chodziła do szkoły. Wreszcie wylądowała na izbie dziecka, a później w ośrodku. Tata się jej wyrzekł. Dziś chce się zmienić. Uważa, że dziewczęta z ośrodka są bardzo mądre, sporo w życiu przeszły i wciąż mają szansę na lepsze jutro. Właśnie to chce udowodnić i pokazać własnemu ojcu, co stracił.

Piękna i zdeterminowana. Kto wie - może będzie finał?


Całe video z Olą Sadkowską TUTAJ.


Ola Sadowska - wszyscy piszą o tej dziewczynie z Top Model

Ola Sadowska - wszyscy piszą o tej dziewczynie z Top Model

Ola Sadowska - wszyscy piszą o tej dziewczynie z Top Model

Ola Sadowska - wszyscy piszą o tej dziewczynie z Top Model 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (5): sortuj ↓

gość27-07-16, 14:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ola to ola to nie tylko w przypadku jakiś sposób na życie, podatki. W każdym razie nie ma problemu z tego co widzę. W tym pytanko, czy to jest to co mi się podoba. A tak w ogóle to nie wiem czy się nie

gość26-07-16, 21:44, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ola to ola to nie wiem jak to ich sprawa. Ale to ola Kwiatkowska Police, że się skądś znamy się na tym samym czasie w domu i mieszkania warszawa

gość26-07-16, 21:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ola to ola to ola to nie tylko ja nie wiem czy się nie chce się pozbyć się tego nie wiem co to za dużo czasu, ale nie wiem czy to jest to co się stało się to wszystko jest możliwe jest również w Polsce jeszcze nigdy nie byłem w domu i ogrodu i nie ma problemu

gość05-11-15, 04:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zacząć rżnąć w golfa czy nie?Wydaje mi się iż wskazane jest zaintrygować się golfem. Sport ten po coś koło tego stu latach wkracza jako dyscyplina Olimpijska. W Polsce uwidocznią się nowe pola golfowe i sklepy golfowe. W golfa można zagrać już za 50 pln za wejście na pole co zajmuje o tyle o ile 5 godzin. Dzięki temu to nie jest taki drogi sport jak się powszechnie sądzi. Cały zestaw bejsboli golfowych wraz z torbą golfową można kupić naprawdę za 1000-1200 Pln.

gość05-11-15, 00:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zapoczątkować rżnąć w golfa czy nie?Wydaje mi się iż należałoby zaintrygować się golfem. Sport ten po o tyle o ile stu latkach wchodzi jako dyscyplina Olimpijska. W naszym kraju powstają nowe pola golfowe i sklepy golfowe. W golfa można zagrać już za 50 pln za wejście na pole co zajmuje o tyle o ile 5 godzin. Dzięki temu to nie jest taki drogi sport jak się powszechnie mniema. Cały zestaw kijów golfowych wspólnie z torbą golfową można kupować już za 1000-1200 Pln.

strony
1


Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida