niedziela 13-09-15, czytany: 36487 razy, autor: Rain Dog

Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Patrząc na te zdjęcia, mamy wrażenie, że jednak ciut za mało.

Paulina SykutPaulina Sykut / © KAPiF
Nie mogliśmy uwierzyć, gdy Ewelina Lisowska przyznała się na wizji Tańca z gwiazdami, że waży zaledwie 43 kg. A tymczasem przed nami kolejna filigranowa gwiazda - Paulina Sykut Jeżyna.

Pogodynka, a także wokalistka (o czym mało kto pamięta) nie jest zbyt wysoka - mierzy 1,62 cm. Jest też bardzo szczupła - zapewne to zasługa zdrowego stylu życia i diety. W rozmowie z Panią domu Sykut powiedziała kiedyś, że lubi gotować dla męża, ale cierpi z powodu braku czasu.

Ostatnio najczęściej przygotowuję mu indyka albo kurczaka z sałatkami. Duszę mięso ze szpinakiem, czosnkiem i cytryną. Można też zrobić to samo z pomidorami i anchois. Pycha! - opowiadała o swoich kuchennych odkryciach.

Chwaliła się też tym, że ukończyła prawdziwy triathlon. Nie jest więc chucherkiem i mimozą, ale gdy założy sukienkę, naprawdę chce się ją zaprosić na porządną kolację.

Ostatnio pogodynka pojawiła się na imprezie w uroczej kopertowej sukience. Pod kreacją kształty Pauliny zniknęły doszczętnie. Wyglądała jak modelka na wybiegu.

Ile waży prezenterka? Na oko widać, że 50 kilogramów to maksimum. Nie za mało? Jak sądzicie?Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
OTWIERAMY KALENDAR...
hejlobuzy vlogmas
OTWIERAMY KALENDAR...
Stylizacje Hairsty...
3 FRYZURY NA JESIEŃ
Stylizacje Hairsty...
INSPIRACJE I ULUBI...
stylizacjetv
INSPIRACJE I ULUBI...
HAUL Z LWEM: POMYS...
SZUSZ
HAUL Z LWEM: POMYS...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida