poniedziałek 14-09-15, czytany: 17716 razy, autor: fyla

Kamil Haidar wstydzi się za Polaków

Chodzi o uchodźców.

Kamil HaidarKamil Haidar / Facebook,Instagram,TVN
Uchodźcy, Syryjczycy - te wyrazy przewijają się teraz w mediach jak jakaś mantra. Są strajki, obraźliwe hasła i apele o otwarte ramiona z drugiej strony. Inna kultura i religia budzą wiele wątpliwości.

Kamil Haidar, który sam wychowywał się w Syrii, postanowił wziąć stronę imigrantów. Najpierw na swoim FB zamieścił wpis po angielsku. Napisał, że wstyd mu za reakcje sąsiadów:

Myślałem kilka dni, by napisać coś o ostatnich wydarzeniach . Czekałem aż emocje nieco ostygną, aby wydać rozsądne i rozważne oświadczenie i skomentować sytuacje jako politolog, a nie jako osoba emocjonalnie zaangażowana w problem traktowania uchodźów w UE. Ale emocje nie opadły. Jestem cholernie wkurzony na mój kraj, wstydzę się wielu moich przyjaciół i sąsiadów którzy zachowują bardziej jak troglodyci z III Rzeszy niż Europejczycy XXI wieku.


Zaraz potem skomentował wymyśloną przez jednego z blogerów historię - imigranci mieli obrzucać autobus odchodami i go rozhuśtać:

Ta falszywa jak sie okazuje relacja byla ostatnio podstawa Islamofobii wsrod moich znajomych na FB. Przykro patrzec jak wiele osob sie zdewaluowalo w moich oczach i ujawnilo swoje prawdziwe ja - ksenofobiczne, zacofane i prowincjonalne. Najbardziej przerazajace jest jednak to, ze taki Kamil Bulonis jest w stanie swoja bajka wywolac publiczna histerie i nakrecic kampanie nienawisci jak w latach 40tych. Bylo to nawet komentowane w telewizyjnych serwisach. Takich sfabrykowanych przekazow jest wiecej. Sam kilka wykrylem korzystajac zwyczajnie z google. Mozemy byc spokojni, że Noc Dlugich Nozy czy Pogrom Kilecki goszczą juz tylko na kartach historii? Nie bylbym taki pewny. Kazde ludobojstwo zaczynalo sie od niewinnego klamstewka i kilku "eterowych" krzykaczy...


Zosia Ślotała będzie dumna?

Po której stronie barykady jesteście?

 


Kamil Haidar wstydzi się za Polaków

Kamil Haidar wstydzi się za Polaków

Kamil Haidar wstydzi się za Polaków

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
hejłobuzy/stylizacjetv
MĄŻ KOMENTUJE MÓJ ...
HAUL: ORGANIZACJA ...
HEJLOBUZY
HAUL: ORGANIZACJA ...
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida