poniedziałek 14-09-15, czytany: 17397 razy, autor: Sisi

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

To zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek / © KAPiF
Magdalena Ogórek, niedoszła pani prezydent, została gwiazdą prasy. Bynajmniej nie politycznej, a tej kolorowej, bulwarowej. Wystarczy pogrzebać chwilę w przeszłości pani Ogórek, by wiedzieć, że mamy w Pollywood nową i to bardzo barwną postać. Zaraz, gdy Leszek Miller przedstawił światu kandydatkę na prezydencki fotel, media zaczęły wyciągać burdy z jej małżeństwa.

Startując w kampanii prezydenckiej Magda nie miała na palcu obrączki, a jej mąż, Piotr Mochnaczewski nie wspierał jej w spotach tak, jak robią to rodziny innych polityków. Tabloidy rozpisywały się o nielegalnej działalności pana Piotra.

Były pracownik uczelni Viamoda miał przeznaczyć 30 uczelnianych tysięcy na prywatne potrzeby typu noclegi, podroż samolotem czy zakup aparatu fotograficznego.

Najsmaczniejszy smaczek wyciągnął jeden z polskich tabloidów piszcząc, że mąż Ogórek wyniósł z uczelni garnki i sztućce, których łączna wartość przekraczała pół miliona dolarów.

Nie trzeba było długo czekać na kolejny skandal z udziałem pani Ogórek. Jakiś czas temu Magda wraz z Bartoszem Węglarczykiem prowadziła program w TVNBiŚ, następnie zaczęła pisywać do magazynu Wprost.

Nieoficjalnie mówi się się, że piękną panią historyk do redakcji wciągnął prowadzący Dzień dobry TVN Bartosz Węglarczyk, który miał też zadbać o to, że po krótkiej serii występów z nim w duecie Ogórek dostała cotygodniowy autorski program 'Atlas świata'. Mówiło się również, że Ogórek i Węglarczyk bardzo się zaprzyjaźnili. Oni sami pokazali się razem na jednym z balów TVN - napisała Izabela Smolińska w artykule Doktor Paprotka.


Ta informacja oburzyła samego Węglarczyka, który napisał otwarty list do redaktora tygodnika.

Ty i ja wiemy, że zderzenie punktu 1. i 2. z punktem 3. ma sugerować, że załatwiłem p. Ogórek pracę w TVN24BiS, za co ona odwdzięczyła się seksem. Ty wiesz i ja wiem, że p. Smolińska zrobiła ze mnie alfonsa i coś jeszcze gorszego z Magdy, jednej z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkałem w życiu - ostro pisał dziennikarz.


Może kiedyś Ogórek i Węglarczyk byli przyjaciółmi, ale dzisiaj łączy ich coś więcej. Na Bal Fundacji TVN Bartosz i Magdalena przyszli razem i nie trzymali rąk z dala od siebie. Magazyn Party informuje, że tych dwoje mieszka razem.

Bartek wprowadził się do Magdy już przed wakacjami - przeczytamy w tabloidzie.


Jedna z ciekawszych par w polskim show biznesie?


Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida