poniedziałek 14-09-15, czytany: 17120 razy, autor: Sisi

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

To zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek / © KAPiF
Magdalena Ogórek, niedoszła pani prezydent, została gwiazdą prasy. Bynajmniej nie politycznej, a tej kolorowej, bulwarowej. Wystarczy pogrzebać chwilę w przeszłości pani Ogórek, by wiedzieć, że mamy w Pollywood nową i to bardzo barwną postać. Zaraz, gdy Leszek Miller przedstawił światu kandydatkę na prezydencki fotel, media zaczęły wyciągać burdy z jej małżeństwa.

Startując w kampanii prezydenckiej Magda nie miała na palcu obrączki, a jej mąż, Piotr Mochnaczewski nie wspierał jej w spotach tak, jak robią to rodziny innych polityków. Tabloidy rozpisywały się o nielegalnej działalności pana Piotra.

Były pracownik uczelni Viamoda miał przeznaczyć 30 uczelnianych tysięcy na prywatne potrzeby typu noclegi, podroż samolotem czy zakup aparatu fotograficznego.

Najsmaczniejszy smaczek wyciągnął jeden z polskich tabloidów piszcząc, że mąż Ogórek wyniósł z uczelni garnki i sztućce, których łączna wartość przekraczała pół miliona dolarów.

Nie trzeba było długo czekać na kolejny skandal z udziałem pani Ogórek. Jakiś czas temu Magda wraz z Bartoszem Węglarczykiem prowadziła program w TVNBiŚ, następnie zaczęła pisywać do magazynu Wprost.

Nieoficjalnie mówi się się, że piękną panią historyk do redakcji wciągnął prowadzący Dzień dobry TVN Bartosz Węglarczyk, który miał też zadbać o to, że po krótkiej serii występów z nim w duecie Ogórek dostała cotygodniowy autorski program 'Atlas świata'. Mówiło się również, że Ogórek i Węglarczyk bardzo się zaprzyjaźnili. Oni sami pokazali się razem na jednym z balów TVN - napisała Izabela Smolińska w artykule Doktor Paprotka.


Ta informacja oburzyła samego Węglarczyka, który napisał otwarty list do redaktora tygodnika.

Ty i ja wiemy, że zderzenie punktu 1. i 2. z punktem 3. ma sugerować, że załatwiłem p. Ogórek pracę w TVN24BiS, za co ona odwdzięczyła się seksem. Ty wiesz i ja wiem, że p. Smolińska zrobiła ze mnie alfonsa i coś jeszcze gorszego z Magdy, jednej z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkałem w życiu - ostro pisał dziennikarz.


Może kiedyś Ogórek i Węglarczyk byli przyjaciółmi, ale dzisiaj łączy ich coś więcej. Na Bal Fundacji TVN Bartosz i Magdalena przyszli razem i nie trzymali rąk z dala od siebie. Magazyn Party informuje, że tych dwoje mieszka razem.

Bartek wprowadził się do Magdy już przed wakacjami - przeczytamy w tabloidzie.


Jedna z ciekawszych par w polskim show biznesie?


Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!

Ogórek i Węglarczyk mieszkają razem!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
W KOŃCU ZMIENIAMY ...
hejlobuzy
W KOŃCU ZMIENIAMY ...
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
szusz
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida