niedziela 27-09-15, czytany: 3542 razy, autor: Rain Dog

Papież Franciszek wydaje płytę

To nie żart. Możecie już posłuchać fragmentów "Wake Up!".

Papież FranciszekPapież Franciszek / © Newscom/Starstock
Jan Paweł II był tym papieżem, o którym mówiono, że otworzył się jako pierwszy hierarcha w historii kościoła na zwykłych ludzi. Wydawało się, że po śmierci Polaka trudno będzie znaleźć drugiego człowieka, który pociągnie za sobą tłumy.

Udało się to Franciszkowi - papieżowi, który swym bezpośrednim i szczerym stylem bycia ujął wiele osób. Nie oznacza to, że Franciszek nie budzi kontrowersji - wręcz przeciwnie. Ale Jan Paweł II także wywoływał gorące dyskusje.

Obecny papież trafił niedawno do rubryk portali piszących o gwiazdach. Wszystko za sprawą jego wizyty w USA. Franciszek dobrze się czuł u gospodarzy pielgrzymki, spotkał się z wieloma oznakami sympatii. Zapewne będzie ich więcej po tym, jak magazyn Rolling Stone napisał na swojej stronie, że głowa kościoła wydaje wkrótce... płytę.

Album Wake Up! będzie utrzymany w pop-rockowym charakterze. Muzyka będzie stanowić tło dla rozważań Franciszka w różnych językach.
Na stornie iTunes można już zamawiać album. Można też słuchać pierwszej ścieżki dźwiękowej z płyty.Papież Franciszek WYDA PŁYTĘ! Jest już fragment ścieżki dźwiękowej.

Posted by Kozaczek.pl on 26 września 2015


Papież Franciszek wydaje płytę
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida