niedziela 04-10-15, czytany: 30836 razy, autor: Rain Dog

Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...

...co może ściągnął KŁOPOTY na Jima Carreya, jej byłego chłopaka.

Jim CarreyJim Carrey / © Fame/Flynet
Na krótko po tym, jak media poinformowały o śmierci Cathriony White, Jim Carrey, jej były chłopak, wydał oświadczenie. Wspomniał w nim o tym, jak cudowną istotą była pochodząca z Irlandii Cathriona. Dodał, że była zbyt wrażliwym kwiatem jak na warunki ziemi, na której przyszło jej żyć. Wspomniał o piorunie, którym został porażony, rodzina i przyjaciele młodej kobiety.

White popełniła samobójstwo 5 dni po tym, jak rozstała się z Carreyem. Zanim odeszła, zadzwoniła do kilku bliskich osób. Mówiła o tym, że jest zrozpaczona zerwaniem.

Obok łóżka kobiety znaleziono leki na receptę. Trzy lekarstwa - nasenny Ambien, przeciwbólowy Percocet oraz Propranolol zapisywany przy problemach z ciśnieniem.

Wszystkie lekarstwa zostały zapisane na fikcyjne nazwisko, którego Carrey używa jako pseudonimu. Tak wygląda rzeczywistość - gwiazdy często stosują pseudonimy wykupując lekarstwa.

Zobacz: Jak wyleczyć złamane serce?

Teraz śledczy chcą zbadać, czy lekarstwa trafiły do domu samobójczyni, ponieważ wyniosła je z domu swego chłopaka, czy też było inaczej - dostała je od niego. Konieczne będzie przesłuchanie aktora w tej sprawie.

Na razie nie wiadomo, który lek spowodował śmierć kobiety. Wyniki badań toksykologicznych mają dostarczyć odpowiedzi.Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...

Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
Jim Carrey
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida