poniedziałek 05-10-15, czytany: 30520 razy, autor: Rain Dog

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

"A w sobotę jeszcze byliśmy z nią na spacerze. Jarek i ja."

Anna PrzybylskaAnna Przybylska / © KAPiF
Jeszcze w piątek Ania pomogła Oliwce w lekcjach i zawiozła dzieci do szkoły, jak zwykle. Ona wszystkim w domu rządziła. Ale w sobotę była już bardzo słaba, siedziała w fotelu, rozmawiałyśmy prawie godzinę, ja płakałam, ona - nie.


Tak ostatnie dni Anny Przybylskiej wspominała w rozmowie z Vivą! jej mama, Krystyna Przybylska.

A w sobotę jeszcze byliśmy z nią na spacerze. Jarek i ja. Pojechaliśmy na molo, po morzu pływały żaglówki, cudnie świeciło słońce. Ania powiedziała: Chociażby dla takiego widoku warto było przyjechać. A potem we dwie pojechałyśmy na lody, kupiła pięć opakowań. Zjadłyśmy je po kryjomu, bo Szymka trochę bolało gardło. W domu ugotowaliśmy jej ulubione ziemniaczki, uwielbiała je. Miała wyrzuty sumienia, że tak się z Agnieszką niby poświęcamy dla niej, a ja jej na to powiedziałam: A co innego mamy do roboty? Matka jest tylko jedna, sama mówiłaś. Wieczorem przyszła pielęgniarka Ela, powiedziała, że mogę pójść do domu i odpocząć. A Ania na to: Mamusiu, proszę cię, nie idź, proszę zostań. Zostałam i siedziałam z nią do rana - opowiadała.


Anna zmarła w niedzielę, 5 października 2014 roku.

Osierociła troje dzieci. Pozostawiła partnera, Jarosława Bieniuka. Zostawiła też wielką liczbę fanów, wielbicieli, sympatyków.

***

Na długo zanim zachorowała na raka trzustki, Anna Przybylska w rozmowie z Galą mówiła:

Czasami się martwię, że będę starą prukwą, której nikt na planie nie będzie mógł znieść, bo będzie zrzędzić, wszystkim dokuczać i się wymądrzać. To jest najgorsze, co może mnie spotkać. Oby nie! Chciałabym być jak Beata Tyszkiewicz, która jest spełnioną damą, potrafi poświntuszyć, bluznąć, pali papierosy, a przy tym ma niesłychaną klasę, maniery i styl. Uwielbiam ją i tym bardziej nie chcę być sfrustrowaną aktorką, która nienawidzi młodszych koleżanek, zazdrości im urody, wyglądu, propozycji. Boże, jak ja bym tego nie chciała!


Mówiła, że boi się umierania:

Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona, całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka. To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie. Dlatego w skrytości liczę na to, że zostanę leciwą babcią wielkiej rodziny, choleryczną i temperamentną, ale też pogodną i rezolutną, która wszystkim pomaga, opiekuje się wszystkimi i ich wspiera.


"Opiekuje się wszystkimi i ich wspiera". Mamy nadzieję, że Anna - mama, ukochana partnerka, córka i przyjaciółka już teraz opiekuje się swoimi dziećmi i bliskimi, którzy tak bardzo za nią tęsknią. I że ich wspiera.

Jak powiedział niedawno Jarosław Kulczycki, który stracił ukochanego syna:

Śpij słodko. I czekaj na nas.
My przecież też kiedyś zaśniemy.

Tych wszystkich, dla których żywą jest pamięć o Ani, pragnę zaprosić do wspólnego uczestniczenia we Mszy Świętej, która...

Posted by Anna Przybylska on 4 października 2015


Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorkiAnna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Anna Przybylska - mija rok od śmierci aktorki

Taką ją pamiętamy...


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Najpiękniejsze akt...
Najpiękniejsze akt...
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
skomentuj:Wasze komentarze (91): sortuj ↓

gość24-10-15, 19:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Byłem rok temu w Gdyni miasto pięknie pożegnało Anię ja byłem na jej grobie kilka dni po pogrzebie.Krakowiak pożegnał Anię i zapalił znicz .

gość06-10-15, 20:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 06-10-15, 09:02 napisał(a): Niech spoczywa w pokoju :( A wy frustratki nie potraficie uszanowac nikogo i niczego. To zalosne ze pod wpisem upamietniajacym jej zycie , ktory powstal dla fanow i rodxiny, przyjaciol wy jak przekupy na bazarze :'ja nie mam piniendxy' ' a una miala piniendze' ' ja jestem madrzejsza' ' ja jestem piekna' ' a po co te piniendxe'. Puknijcie sie w te puste lby
Dokładnie.

gość06-10-15, 20:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Była nie żyje i już nikt nie pamięta. Życie leci dalej. Nowi ludzie się rodzą

gość06-10-15, 11:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

smutne jest to ze ona tak młodo zmarła i do tego dzieci zsotały bez matki. Ojciec też nie ma lekko.. życie ma po trochu przekreślone. Wk**wia mnie za to niemiłosiernie robienie z niej turbo gwiazdy czy wybitnej aktorki... była słaba na maxa jako aktorka i szkoda, że nikt o tym szczerze nie napisze.

gość06-10-15, 09:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech spoczywa w pokoju :(

A wy frustratki nie potraficie uszanowac nikogo i niczego. To zalosne ze pod wpisem upamietniajacym jej zycie , ktory powstal dla fanow i rodxiny, przyjaciol wy jak przekupy na bazarze :'ja nie mam piniendxy' ' a una miala piniendze' ' ja jestem madrzejsza' ' ja jestem piekna' ' a po co te piniendxe'. Puknijcie sie w te puste lby

gość06-10-15, 08:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 06-10-15, 07:41 napisał(a):
gość, 05-10-15, 18:38 napisał(a):
gość, 05-10-15, 17:14 napisał(a): Osoba ponizej to jeszcze dziecko skoro uwaza ze pieniadze to wszystko. Nie ma pojecia o zyciu. Jesli juz sa trzeba miec zdrowy mozg i dojrzalosc aby dobrze nimi zatzadzac i nie popasc w nicosc. Dziecko ucz sie bo inaczej skonczysz jak Lohan ..
Jesteś niepoważna i nie masz racji. Pieniądze są nie zbędne ja nigdy nie będę mieć to czego pragnę, gdyż nie jestem milionerka. Nie jestem dzieckiem, a szkoda!
To powiedz na co Przybylskiej te pieniądze się przydały?
Nie przesadzaj, Przybylska nie wiadomo ile pieniędzy nie miała. Zresztą i tak zdążyłaby godnie pożyć gdyby chciała, wiek 35 lat to nie jest mało na odejście.

gość06-10-15, 07:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 18:38 napisał(a):
gość, 05-10-15, 17:14 napisał(a): Osoba ponizej to jeszcze dziecko skoro uwaza ze pieniadze to wszystko. Nie ma pojecia o zyciu. Jesli juz sa trzeba miec zdrowy mozg i dojrzalosc aby dobrze nimi zatzadzac i nie popasc w nicosc. Dziecko ucz sie bo inaczej skonczysz jak Lohan ..
Jesteś niepoważna i nie masz racji. Pieniądze są nie zbędne ja nigdy nie będę mieć to czego pragnę, gdyż nie jestem milionerka. Nie jestem dzieckiem, a szkoda!
To powiedz na co Przybylskiej te pieniądze się przydały?

gość06-10-15, 01:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kochana Anulka

gość06-10-15, 00:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

śpij słodko Aniu...

gość05-10-15, 23:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 23:05 napisał(a): uwielbiałam ją i szczerze jest mi smutno....
Dokładnie.

gość05-10-15, 23:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

uwielbiałam ją i szczerze jest mi smutno....

gość05-10-15, 22:40, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech spoczywa w spokoju. Tak na marginesie wkurza mnie ta cała medialna nagonka.

gość05-10-15, 20:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Szkoda młodej pięknej kobitki, trzeba się badać ale niestety rak będzie zbierał żniwo, chemia, inna zywność, geny trzeba się cieszyć chwilą i bawić się , pracować ,żyć.

gość05-10-15, 20:26, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Najpiękniejsza i jedna z najbardziej utalentowanych aktorek na świecie...

gość05-10-15, 18:44, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 17:04 napisał(a):
gość, 05-10-15, 16:52 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:48 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:29 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:26 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a): Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal
Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!
, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.
A ja nie zazdroszczę długoletnich związków, ciepła rodzinnego, miłości a pieniędzy. Każdy zazdrości czegoś innego tak Jeżeli masz pieniądze może wszystko czego tylko zapragniesz! Możesz podróżować, mieć najdroższe ciuchy, drogie hotele, mężczyzn z każdej strony świata, drogę hobby itd
Przybylska miała pieniądze i co? Uchroniło ją to przed śmiercią? Czy pieniądze jakie zostawila na koncie wynagrodzą jej dzieciom brak matki a mężowi żony?
To może ja się wypowiem,bo kiedyś byłam biedna,teraz mam pieniądze.I uwaga szczęścia nie dają za nic,nie cieszy kolejny ciuch,czy cokolwiek.Najwiecej szczęścia daje miłość,przyjaciele,wspólny czas z nimi.Zwykły grill jest 100 razy lepszy niż wycieczka samemu zagranicę.Chyba że znajomymi to co innego:)To daje szczęście ale wiem że to żadnej z was to nie dotrze bo do mnie też nie docierało.
Zauważ, że każdy ma inne priorytety. Ja naprawdę gdybym miała pieniądze byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie a tak? Mam depresję i zarabiam 2200 nic tylko wziąć sznur i się powiesić!

gość05-10-15, 18:38, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 17:14 napisał(a): Osoba ponizej to jeszcze dziecko skoro uwaza ze pieniadze to wszystko. Nie ma pojecia o zyciu. Jesli juz sa trzeba miec zdrowy mozg i dojrzalosc aby dobrze nimi zatzadzac i nie popasc w nicosc. Dziecko ucz sie bo inaczej skonczysz jak Lohan ..
Jesteś niepoważna i nie masz racji. Pieniądze są nie zbędne ja nigdy nie będę mieć to czego pragnę, gdyż nie jestem milionerka. Nie jestem dzieckiem, a szkoda!

gość05-10-15, 18:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zazdrościć można wszystkiego Szczęśliwym można być nie mając nic

gość05-10-15, 17:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

pieniadze sa niezbedne do zycia, ale nie najwazniejsze. Szczescie I zdrowie jest wazne! Kulczyk je mial , Ania je miala I wielu innych co odeszlo

gość05-10-15, 17:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Osoba ponizej to jeszcze dziecko skoro uwaza ze pieniadze to wszystko. Nie ma pojecia o zyciu. Jesli juz sa trzeba miec zdrowy mozg i dojrzalosc aby dobrze nimi zatzadzac i nie popasc w nicosc. Dziecko ucz sie bo inaczej skonczysz jak Lohan ..

gość05-10-15, 17:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 16:52 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:48 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:29 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:26 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a): Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal
Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!
A co ma jedno do drugiego? Pieniądze są a jutro ich nie ma, a prawdziwa miłość jest piękna. Ja pozytywnie zazdroszczę ludziom w długoletnich, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.
A ja nie zazdroszczę długoletnich związków, ciepła rodzinnego, miłości a pieniędzy. Każdy zazdrości czegoś innego tak ciężko to pojąć?
Nie, ale nie rozumiem co jest świetnego w pieniądzach. Są ważne, ale czy najważniejsze? Moim zdaniem nie.
Jeżeli masz pieniądze może wszystko czego tylko zapragniesz! Możesz podróżować, mieć najdroższe ciuchy, drogie hotele, mężczyzn z każdej strony świata, drogę hobby itd
Przybylska miała pieniądze i co? Uchroniło ją to przed śmiercią? Czy pieniądze jakie zostawila na koncie wynagrodzą jej dzieciom brak matki a mężowi żony?
To może ja się wypowiem,bo kiedyś byłam biedna,teraz mam pieniądze.I uwaga szczęścia nie dają za nic,nie cieszy kolejny ciuch,czy cokolwiek.Najwiecej szczęścia daje miłość,przyjaciele,wspólny czas z nimi.Zwykły grill jest 100 razy lepszy niż wycieczka samemu zagranicę.Chyba że znajomymi to co innego:)To daje szczęście ale wiem że to żadnej z was to nie dotrze bo do mnie też nie docierało.

gość05-10-15, 16:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a):
Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal

Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!

A co ma jedno do drugiego? Pieniądze są a jutro ich nie ma, a prawdziwa miłość jest piękna. Ja pozytywnie zazdroszczę ludziom w długoletnich, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.

Jak to miłość nie? A od kogo niby? Jedno i drugie zależy od ciebie. Miłości to ja mam w nadmiarze i co z tego jak to nie jest i nigdy nie było sensem mojego życia. Całkowiecie naiwne dziewczęce podejście tutaj prezentujecie, prawie jak z bajek disneya.

gość05-10-15, 16:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 15:48 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:29 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:26 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a): Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal
Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!
A co ma jedno do drugiego? Pieniądze są a jutro ich nie ma, a prawdziwa miłość jest piękna. Ja pozytywnie zazdroszczę ludziom w długoletnich, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.
A ja nie zazdroszczę długoletnich związków, ciepła rodzinnego, miłości a pieniędzy. Każdy zazdrości czegoś innego tak ciężko to pojąć?
Nie, ale nie rozumiem co jest świetnego w pieniądzach. Są ważne, ale czy najważniejsze? Moim zdaniem nie.
Jeżeli masz pieniądze może wszystko czego tylko zapragniesz! Możesz podróżować, mieć najdroższe ciuchy, drogie hotele, mężczyzn z każdej strony świata, drogę hobby itd
Przybylska miała pieniądze i co? Uchroniło ją to przed śmiercią? Czy pieniądze jakie zostawila na koncie wynagrodzą jej dzieciom brak matki a mężowi żony?

gość05-10-15, 16:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 15:48 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:29 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:26 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a):
Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal

Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!

A co ma jedno do drugiego? Pieniądze są a jutro ich nie ma, a prawdziwa miłość jest piękna. Ja pozytywnie zazdroszczę ludziom w długoletnich, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.

A ja nie zazdroszczę długoletnich związków, ciepła rodzinnego, miłości a pieniędzy. Każdy zazdrości czegoś innego tak ciężko to pojąć?

Nie, ale nie rozumiem co jest świetnego w pieniądzach. Są ważne, ale czy najważniejsze? Moim zdaniem nie.

Jeżeli masz pieniądze może wszystko czego tylko zapragniesz!
Możesz podróżować, mieć najdroższe ciuchy, drogie hotele, mężczyzn z każdej strony świata, drogę hobby itd

hmm autorko ostatniego komentarza- ci faceci z każdej strony świata są na dłuższą metę nie do pogodzenia z naszą kulturą,to tylko mrzonka i coś co fajnie wygląda w teledysku a nie w realnym życiu....aczkolwiek mając pieniądze jest o wiele łatwiej w życiu,to prawda

gość05-10-15, 16:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kurcze ależ ona była piekna...

gość05-10-15, 15:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 05-10-15, 15:29 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:26 napisał(a):
gość, 05-10-15, 15:06 napisał(a):
gość, 05-10-15, 14:56 napisał(a):
gość, 05-10-15, 12:43 napisał(a): Jak zazdroscisz to się nie wypowiadaj bo widocznie nie doznalas/es tyle milosci i ci żal
Nie jestem tą osobą z którą pisałaś. Zazdrościć to można pieniędzy nigdy w życiu miłości która może mieć każdy za darmo!
A co ma jedno do drugiego? Pieniądze są a jutro ich nie ma, a prawdziwa miłość jest piękna. Ja pozytywnie zazdroszczę ludziom w długoletnich, szczęśliwych związkach. To czy masz pieniądze zależy głównie od ciebie, miłość nie.
A ja nie zazdroszczę długoletnich związków, ciepła rodzinnego, miłości a pieniędzy. Każdy zazdrości czegoś innego tak ciężko to pojąć?
Nie, ale nie rozumiem co jest świetnego w pieniądzach. Są ważne, ale czy najważniejsze? Moim zdaniem nie.
Jeżeli masz pieniądze może wszystko czego tylko zapragniesz! Możesz podróżować, mieć najdroższe ciuchy, drogie hotele, mężczyzn z każdej strony świata, drogę hobby itd

strony
1 2 3 4
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida