wtorek 06-10-15, czytany: 5054 razy, autor: Sisi

Kolenda-Zaleska o Charamsie: Doskonała akcja marketingowa!

Pijar roku.

Katarzyna Kolenda ZaleskaKatarzyna Kolenda Zaleska / © KAPiF
Za oceanem mistrzem robienia pieniędzy na własnej osobie i rodzinie jest Kris Jenner (59 l.), w Europie tytuł ten nosi Krzysztof Charamsa, ksiądz gej, który aktualnie jest gwiazdą mediów.

W zeszłym tygodniu duchowny ogłosił, że jest homoseksualnej orientacji. Następnie przedstawił miłość swojego życia, a na wszystkie pytania prasy odpowiadał zwięźle i na temat: "wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziecie w mojej książce". I prawdopodobnie cały ten szum jest po to, by owa książka wspaniale się sprzedawała. Nikt nie ma złudzeń - to przednia akcja promocyjna.

Ja właściwie czuję się oszukana. W wywiadzie mówił, że jest idealistą, romantykiem i chce uwrażliwić Kościół na sprawy homoseksualistów (...)A potem, kiedy zrobił ten występ w rzymskiej restauracji ze swoim partnerem, Eduarem, to unieważnił wszytko, co mówił do tej pory - wzniosłe słowa, wszystkie te idealistyczne słowa. Myślę, że to była po prostu doskonale zaplanowana akcja marketingowa. Przecież ksiądz wylatuje dzisiaj do Barcelony. (...) Ksiądz wszystkich nas tutaj wykorzystał. (...) Myślę, że nas wszystkich wykorzystał i bardzo zaszkodził wszystkim parom homoseksualnym i wszystkim tym, którzy walczą, by być traktowani jako kościół jako równouprawnieni - mówiła wczoraj Katarzyna Kolenda-Zaleska w rozmowie z TVN24.


Zgodzicie się z dziennikarką?

 


Kolenda-Zaleska o Charamsie: Doskonała akcja marketingowa!

Kolenda-Zaleska o Charamsie: Doskonała akcja marketingowa! 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida