poniedziałek 12-10-15, czytany: 3879 razy, autor: fyla

Polska jedzie na Euro! Wygraliśmy z Irlandią! (FB)

Zobaczcie, jak Lewandowski cieszy się z sukcesu.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski / Facebook, Instagram
Cóż to były za emocje! Zaczęliśmy pięknie - już w 14-ej minucie Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę. Niestety, Irlandia dostała rzut karny i zremisowała. Sytuację uratował Robert Lewandowski - w 41-ej minucie padł celny strzał. Anna Lewandowska ma rację nazywając go kosmitą! On jest po prostu the best!

Polska na Euro2016

Tym oto sposobem Polska jedzie na Euro!!!

Tak Robert cieszył się z sukcesu na swoim FB:

Halo Polsko! Zrobiliśmy to, jedziemy do Francji! Jestem dumny z tej drużyny, jestem dumny z tego, że jadę z moją reprezentacją na Euro! Jestem szczęśliwy, że ten awans mogę świętować w moim mieście, na stadionie, który kiedyś nazywał się Stadionem Dziesięciolecia i to właśnie na tym stadionie zacząłem marzyć - dziś te marzenia się spełniają na najpiękniejszym Stadionie Narodowym! Polsko bawcie się dziś!

Gratulujemy!

Halo Polsko! Zrobiliśmy to, jedziemy do Francji! Jestem dumny z tej drużyny, jestem dumny z tego, że jadę z moją...

Posted by Robert Lewandowski on 11 października 2015

Polska - Ireland! #matchday #polska #home #warsaw #rl9 #rl9fans

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

#SCOPOL 2:2! Important 1 point🇵🇱 #poland #polishnationalteam #proud #goals #two #fight #rl9 #rl9fans

Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »