wtorek 13-10-15, czytany: 8376 razy, autor: Sisi

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?

Wygląda na taką?

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska / © KAPiF
Agnieszka Kaczorowska rozgłos zdobyła dzięki roli "Bożenki" z Klanu. Później swoje zrobił udział w Taniec z gwiazdami.

Jednak, jak to w przypadku gwiazd bywa, w pewnym momencie Aga nie chciała być kojarzona jako "Bożenka", co, jak sama zapewniała, w pewnym momencie udało się jej.

Wchodzę do kawiarni i słyszę: "O, pani jest tą tancerką i aktorką, Agnieszką Kaczorowską?". Przez ostatni rok zrobiłam milowy krok. Jestem rozpoznawalna jako ja, osoba, nie postać z serialu. To jest sukces. A nie Kryształowa Kula. Odcięłam się już od Bożenki. Pokazałam się z zupełnie innej strony. To było odcięcie poprzez taniec. A teraz chcę jeszcze odciąć się w ten sposób, że zagram inne rzeczy. To może potrwać, bo muszę czekać na rolę, ale pracuję nad tym. Szkolę głos, myślę o zagranicznych kursach aktorstwa - wyznała kiedyś Aga w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Dzisiaj w Fakcie przeczytamy, że Kaczorowska kąsa rękę, która ją karmi i gwiazdorzy na planie serialu.

Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba było zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być sytuacją kuriozalną. Stacja i produkcja nie są zadowolone z jej postawy. Nie tylko stroi fochy na planie i uważa się za największą gwiazdę, ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia. Ciągle wypowiada się pogardliwie o swojej roli, nie chce być kojarzona ze swoją bohaterką, a przecież gdyby nie "Klan" to w ogóle by nie istniała - zdradza tabloidowi osoba z produkcji serialu - przeczytamy na stronie Faktu.


Na odpowiedź agentki aktorki nie trzeba było długo czekać. Ta już zdementowała plotki zapewniając, że Agnieszka jest profesjonalistką, a obsadę Klanu traktuje jako rodzinę i nigdy nie pozwoliłaby sobie na lekceważenie tak ważnej dla niej produkcji.

I komu wierzyć?


Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida